Skocz do zawartości

Mithril- kucyk Śródziemia


Recommended Posts

Mithril%2B%E2%80%94%2Bkopia.png

Imię: Mithril

Przezwisko: Mith

Znaczek: Kłęby wiatru

Gatunek: Jednorożec

Płeć: Klacz

Wiek: 18 lat

Miejsce urodzenia: Rohan(Śródziemie)

Miejsce zamieszkania: Fillydelphia(Equestria)

Historia:

Tak naprawdę nie wiadomo skąd kucyki wzięły się w Śródziemiu. Mała urodziła się w Rohanie, na imię dano jej niezwykle wdzięcznie, Mithril. Wychowywała się szczęśliwie, na wolności, wśród dzikich źrebiąt. Była najszybszą z młodych koników. Od dziecka miała zamiłowanie do biegania. Pasjonowała ją również historia Gondoru. Zwłaszcza Białego Drzewa. Pewnego dnia oddaliła się w tamte okolice. Wychowany w dziczy kucyk szybko stracił orientację w miejskim gwarze. Mithril zupełnie nie wiedziała co robić. W pewnym momencie szczęście się do niej uśmiechnęło, ponieważ wpadła na Aragorna, który przechadzał się po mieście. Na początku zdziwił się widokiem różowego jednorożca ze znaczkiem na boku, ale widząc strapioną minę kucyka postanowił mu pomóc. Jednak zanim zdążył zadać jakiekolwiek pytanie zadała je Mith:

- Ktoś ty?- spytała.

- Aragorn, a ty?

- Nazywam się Mithril. Zgubiłam się, mógłbyś mi pomóc?

- Naturalnie, a gdzie chcesz się dostać?

- Na równiny Rohanu.

- Nie ma problemu. Chodź!

Aragorn wsiadł na konia, a Mithril żwawo ruszyła za nim. Podróż nie trwała długo, a Mith dobrze biegała na długie dystanse, więc problemu nie było. No… prawie… W środku drogi zaczęła ich gonić chmara Orków. Jeden z ich mieczy odciął Mithril kawałek ogona. Klaczka jednak nie zmartwiła się, tylko biegła dalej.

Po powrocie córki, rodzice uznali, że muszą zamieszkać w bezpieczniejszym miejscu. Przeprowadzili się do Fillydelphii.

Historia zdobycia Cutie Marka:

Było to w pewien słoneczny dzień. Źrebaki z Rohanu urządzały wyścigi. Mithril wyprzedziła wszystkich wygrywając wyścig i osiągając rekord czasowy.

Charakter:

  1. Zalety:

- Szybko się uczy

- Jest miła i przyjacielska

- Wiecznie uśmiechnięta

- Odważna

- Szybka

- Śmiała

         2. Wady:

- Jest gadatliwa

- Ironiczna aż do przesady

- Nadpobudliwa

Galeria:

Na Gali Grand Galopu

Mithril2.png

-----------------

Prosiłabym o ocenę, to moja pierwsza OC i nie wiem, jak wyszła...

Edytowano przez Drahma The Human Elve
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...