Skocz do zawartości

Cipher 618

Recommended Posts

Layers of Fear ma jak dla mnie jeden problem. Jak na przykład w Silent Hill [10/10] pojawiało się jakieś załamanie rzeczywistości to było takie mrożące krew w żyłach dlatego że to był ewenement. A w Layers of Fear mindfuck pojawia się na każdym kroku i jak może na początku robiło to wrażenie to potem się człowiek przyzwyczaił no i czar prysnął. 

F.E.A.R daje radę ale wg mnie tylko pierwsza część. Ze swojej strony polecę Outlast [zakładając że nie graliście bo było o niej jakiś czas temu głośno] i takie klasyki jak: "Amnesia: The Dark Descent" albo "Penumbra". Ale w "Kholat" i "Fatal Frame 2" zagrać trzeba :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Vezz napisał:

Layers of Fear ma jak dla mnie jeden problem. Jak na przykład w Silent Hill [10/10] pojawiało się jakieś załamanie rzeczywistości to było takie mrożące krew w żyłach dlatego że to był ewenement. A w Layers of Fear mindfuck pojawia się na każdym kroku i jak może na początku robiło to wrażenie to potem się człowiek przyzwyczaił no i czar prysnął. 

 

Też to zauważyłam. Pierwsze kilka razy robiło wrażenie, a później wchodziłam do pokoju i rozglądając się po nim, obstawiałam, cóż to mnie tym razem "przestraszy". Trochę przedobrzyli, ale rozumiem to- gra krótka, to i nie chcieli skończyć na trzech takich akcjach. 

 

Outlast jest na mojej wish liście, w Amnezję grałam i jak dla mnie też zdecydowana topka :) Za klimat i za to uczucie bezsilności- chowasz się, albo giniesz, nie ma co próbować innych sztuczek, bo w większości przypadków nie wyjdą i tyle. 

W Kholata też zagram, ale czekam, aż stanieje xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie wiedziałam, że tam można jakieś lepsiejsze gry zdobyć. Ale przyznam szczerze, że teraz zdecydowanie wolę grać na konsoli, więc nawet nie sprawdzam wersji PC. Pracuję przy komputerze, więc nie mam ochoty odpalać go jeszcze w domu, wolę wygodną kanapę i pada :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu BiP napisał:

Outlast mam z poprzedniego CD-Action. Gra ma klimat, ale już na początku utknąłem, bo nie wiem gdzie jest klucz, do pomieszczenia ochrony...

Karta była w pobliżu. Miał ją martwy strażnik. Ja dotarłem do kanałów, ale grałem na siłę licząc, że może jakoś się rozkręci. Dla mnie nuda i zbyt duży hype. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam :/ Spróbuj szczęścia na YT. Ja zawsze szukam podpowiedzi jeśli utknę. Ostatnio dość często tam zaglądam - zbieranie gwiazdek w Talos Principle (polecam, świetna przygodówka) od pewnego momentu jest zbyt trudne ("widzisz taką kropkę na horyzoncie? To 'pryzmat'. Połącz go z drugim, idź do lokacji X i doprowadź do nich laser" - nie wiem jak ci ludzie na to wpadli :derp6:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem myślę, że nikt nie wpadł na takie rzeczy, tylko twórcy wrzucają anonimowe cynki w sieć xD Ostatnio jak czytałam przy Bloodbornie, co trzeba zrobić, żeby mieć sekretne zakończenie, to myślałam, że padnę. No nikt normalny sam z siebie nie wykombinuje czegoś takiego. A i tak przykład z tej gry jest z puli tych mniej ambitnych. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...