Skocz do zawartości

Wybór słuchawek


Onyx

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio zamówiłem sobie z komputronika słuchawki Razer Kraken Neon Yellow:

razer-kraken-pro-neon-yellow-2.png

Słyszałem, że są bardzo dobre, i też testowałem, są na prawde dobre. Ale... zamówiłem je około 26 grudnia i dziś się dowiedziałem, że nie są już dostępne ;-;

Chciałbym znaleźć słuchawki które działają w ten sam sposób:

- żeby miały tak dobry dźwięk jak te. ( czystość dźwięku )

- żeby miały też taką głośnośc jak te.

- żeby wyciszały dźwięk z wewnątrz i zewnątrz tak dobrze jak te.

Bardzo mi ich żal, bo chciałem je kupić też ze względu na kolor, mi się one podobają bardziej niż wszystkie inne. ( wiem, że mogę kupić po prostu inny kolor tych słuchawek, ale to zrobie jeżeli nie znajde takich jakich poszukuję )

I teraz pytanie brzmi: czy znacie jakieś jeszcze słuchawki o takich parametrach w praktyce jak te? Zależy mi na też na wypowiedziach tych którzy mieli lub mają słuchawki Razer Kraken.

Jeśli jeszcze macie jakieś pytania to pytajcie.

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Osobiście prowadzę studio w domu i używam słuchawek AKG. Jeśli zamierzasz tworzyć muzykę ( np. w Fruity Lops ), lub po prostu fascynować się kosmiczną jakością w małej cenie, polecam słuchawki AKG K240 STUDIO. Są to słuchawki z nieco podkręconym środkiem, co nie oznacza, że nie mają basu. ;) Świetny zarówno w basach jak i sopranach. Doskonała jakość dźwięku. Gwarantuję, że usłyszysz na nich instrumenty, których jeszcze wcześniej nie słyszałeś. Najlepiej to sprawdzić w utworach symfonicznych, w których czasami wchodzi aż 35 ścieżek. :) Pliki mp3 na tych słuchawkach to za mało. Gdy zdobędziesz jakieś 24 bitowe Wave'y, wtedy zacznie się epickość. :D

 

Słuchawki są tanie. Kosztują od 350 zł do 400 zł. 

 

Lecz jeśli masz mniej pieniążków, kup sobie akg k 511. To tylko 189 zł. :) Osobiście testowałam, i uważam, że są wart swojej ceny, w morównaniu do jakichkolwiek słuchawek do słuchania muzyki do 1000 zł. :)

 

Mam nadzieję, że pomogłam ~Oci. ;3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz słuchawek za ok. 150-200 zł, to osobiście polecam coś AKG K512 MK II. Jakość dźwięku bardzo dobra, całkiem nieźle tłumią otoczenie, dość porządne wykonanie. Używałem do słuchania muzyki z kompa i empetrójki, przez kilka zim służyły zamiast czapki, przez ponad trzy lata używałem jako słuchawek do nagłaśniania zespołu muzycznego w czasie występów - w każdej z tych sytuacji sprawdzały się świetnie. Jak na słuchawki za taką cenę są fenomenalne.

 

Istotne, jeśli nosisz okulary - o ile Senki HD 202 gniotły mnie jak diabli i musiałem co jakiś czas je zdejmować, bo mi się oprawki z okularów wrzynały, tak AKG mają mniejszą "siłę ścisku" i są bardziej komfortowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...