Skocz do zawartości

Google Chrome nie ładuje interface'u pisania posta


Elwar

Recommended Posts

Tak jak w temacie, chciałem sobie napisać posta a tu ku mojemu zdziwieniu ujrzałem to:

 

c2c486d973a18caad0ac347c660feebe.png

 

Próbowałem na sposoby wszelakie wyłączyć permanentny tryb BB code, aż doszedłem do wniosku, że nie da rady. Reset przeglądarki dał niewiele. No to próbujemy napisać temat i widzę taki problem:

 

17332d7e281d741138ca43bd1fe97b19.png

 

Przy kliknięciu "więcej opcji" na zwykłej odpowiedzi lub próbie napisania nowego tematu nie ładuje kompletnie nic.

 

Dopiero po odkurzaniu nieotwieranego od wieków Internet Explorera okazało się, że błąd leży po stronie przeglądarki, gdyż właśnie z IE piszę i na nim wszystko działa.

Ma ktoś jakieś pomysły dlaczego Chrome nagle zdecydowało się nie władowywać panelu pisania posta i jak temu zapobiec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak, działa. Odświeżania, a nawet restartowania przeglądarki i relogowania próbowałem już wcześniej. O dziwo interface pojawił się po kliknięciu po załączeniu konsoli, wcześniej kliknięcie jedynie umożliwiało pisanie niczym w trybie BB Code. Nie widzę powiązania, ale się cieszę.

 

Na wszelki wypadek zawartość konsoli w spoilerze, ale widzę tam tylko coś z facebookiem i znakiem google +1.

3d2baa491ca2aa2335dcd6af8dd7a2cd.png

 

EDIT: Restartowałem komputer 2~ godziny temu po ostrym zmuleniu, więc być może to z jego powodu czegoś nie czytało.

Edytowano przez Elwar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...