Skocz do zawartości

Siema!


Wonsz

Recommended Posts

Cześć, jestem nowy na forum. W fandomie jestem od października 2011, jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować bo wszyscy lokalni bronies z mojego otoczenia przestali nimi być :v Ulubiona postać z serialu: Rainbow Dash. Interesuję się Hip-Hopem, a ze wszystkich części składowych najbardziej jara mnie Rap i głównie tej muzyki słucham, a poza nią to nie słucham gatunków tylko wykonawców, których utwory wpadają mi w ucho jak Limp Bizkit, Linkin Park czy pojedyncze kawałki Aerosmith itp. Ponadto interesuję się polityką, historią oraz lubię grać w gry na PC. To chyba tyle o mnie, póki co. Czekam na ewentualne pytania :D

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lubisz Pinkie Pie?No pewnie, że tak

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać? - Nie mogę się zdecydować między Nightmare Moon a Sombrą, ale wybiorę chyba NM
- Luna czy Celestia? - Celestia
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca - Alikorn

- Fanart/fanfic? Fanfic

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jednoznacznie tego określić, powiedziałbym raczej, że wielki mix. Nie sprzyjam tylko i wyłącznie z jednymi siłami. Wszystko zależy od tego o czym mówimy, zwykle chcę poznać każdą ze stron i samemu ocenić kto wg mnie ma więcej racji. Mógłbym niby zliczyć ile razy którą stronę poparłem i na podstawie tego się zakwalifikować ale nie chcę tego robić, ponieważ nie widzę sensu w moim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...