Skocz do zawartości

Myślicie, że wiolonczeliści nie znają dobrej muzy! Zobacz tutaj!


Recommended Posts

Ostatnio zauważyłam, iż niektórzy mają kompletnie gdzieś moje istnienie i to co robię. No cóż, bywa. :\ Postanowiłam zatem zebrać swoją "ekipę" i poszperać nad stworzeniem czegoś, co by się spodobało prostakom każdemu, bez jakichś wyrafinowanych gust muzycznych.

 

Oto i on. Z mojego muzycznego punktu widzenia chyba wyszło dobrze. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mzo-aKi6JOA

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Wszedłem do tematu z myślą, że usłyszę jakiś urywający dupę kawałek, zagrany na wiolonczeli. Albo cover dobrego utworu, wykonany na tymże instrumencie.

Zawiodłem się. Usłyszałem typową, dla mniej więcej 80% fandomowych utworów, elektroniczną młóckę, która z wiolonczelą ma tyle wspólnego, co ja z baletem. Niestety, ode mnie minus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do tematu z myślą, że usłyszę jakiś urywający dupę kawałek, zagrany na wiolonczeli. Albo cover dobrego utworu, wykonany na tymże instrumencie.

Zawiodłem się. Usłyszałem typową, dla mniej więcej 80% fandomowych utworów, elektroniczną młóckę, która z wiolonczelą ma tyle wspólnego, co ja z baletem. Niestety, ode mnie minus.

Chyba nie do końca zrozumiałeś. W tym utworze NIE MIAŁO być wiolonczeli. Nic takiego nie napisałam, że będzie to utwór symfoniczny, ani nic z tych rzeczy. A temat ma z wiolonczelą tyle wspólnego, że prawie nic. Po prostu dałam przykład, że nawet ja potrafię z czyjąś pomocą stworzyć muzykę "electro". :)

Jeśli chcesz posłuchać jak gram na wiolonczeli, śmiało, obserwuj mnie. To nic nie kosztuje. W przyszłości na pewno ujrzysz jeszcze wiele utworów symfonicznych z udziałem wiolonczeli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio zauważyłam, iż niektórzy mają kompletnie gdzieś moje istnienie i to co robię.
A mogę tak niekulturalnie zapytać ,,którzy niektórzy''?

Bo jeśli chodzi o to forum to po pierwsze dla mnie jest niezrozumiałe że do każdego filmiku zakładasz osobny temat, zamiast jednego wspólnego.

A po drugie przejrzyj sobie pozostałe tematy ZWŁASZCZA z tego działu i zobacz ile jest osób chcących cokolwiek komentować :ajsleepy:

 

A jeśli chodziłoby o YouTube to......nikt nie powiedział że zdobycie popularności jest łatwe. Ale ważne by robić swoje i walczyć :P

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja też. Wprawdzie sama czesto czuje się dobita brakiem osłuchania, wiedzy na temat muzyki i tego, że dla wiekszości szczytem wymagań jest totalny "muzyczny fast-food" ale to nie świadczy koniecznie o byciu prostakiem, a nawet jeśli, to nie powinno się tak mówić o ludziach... Szczególnie jeśli potrzebujesz ich uwagi do sukcesu, więc chociaż to poszanuj.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...