Skocz do zawartości

[konkurs] Nowy avatar, nowy obrazek powitalny, nowy konkurs~!


timber

Recommended Posts

Hallo!

Witam was wszystkich serdecznie, kochani~!
 

Razem z nowym avatarem Soarina, Kacpim, postanowiliśmy ogłosić nowy konkurs w Akademii - Konkurs na obrazek powitalny działu Wonderbolts. Na czym on polega? 
Zwyczajnie, musicie narysować obrazek (wymiary - 600x338) przedstawiający Soarina, Spitfire i (chociażby na drugim planie) Fleetfoot.

 

Ale nie, nie ma tak łatwo. Obrazek prócz tych postaci, musi być zrobiony w dwóch wersjach. Jakich?
Pierwsza wersja zawierać ma trzy postacie i nicki dwóch avatarów - Timber Sprawiedliwej (Spitfire) i Kacpiego01_PL.

Druga zaś dokładnie to samo, lecz z nickiem Opiekunki Fleetfoot - Shine Star.

 

Jakieś inne wymagania?
A owszem. Obrazek musi przestrzegać regulaminu forum i działowego, jak i być we wskazanych wymiarach (600x338).

Chciałam również dodać, że można używać vectorów nie swojego autorstwa, ale należy wypisać ich autorów na pracy.

Miło by było, gdyby zaistniał tam też wasz nick.

 

Co jest nagrodą? Wasz obrazek zawiśnie nad drzwiami Akademii i każdy ją odwiedzający zobaczy wasze dzieło!

 

Jedna uwaga dla osób które brały udział w poprzedniej edycji konkursu, tych, którzy zdążyli i tych którym uprzykrzyłam dzień kończąc konkurs wcześniej - Loni, VileRaven, Berette czy Spring Apricot. Chciałam was powiadomić że wiem która z was brała tam udział i od razu mówię, że macie dużo większą szansę na wygraną niż inni.

 

Pozdrawiam, Timber

Prace zgłaszamy w tym temacie lub na pw do mnie.

Edytowano przez Timber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wyniki (a właściwie ustawienie obrazku) przedłużyły się okropnie długo, za co bardzo przepraszam, ale również dziękuję Berette za wspaniałą pracę.
Informuję, że praca niedługo pojawi się na stronie głównej.

Pragnę również dopowiedzieć, że jestem lekko zawiedziona ilością prac. Ehh... Żegnajcie ludzie, gratuluję Beretce, za chwile wręczę nagrodę.
Soon!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...