Skocz do zawartości

What a feelin' to be born again


Gość

Recommended Posts

Witam!

Część z was mnie pamięta, część z was mnie w ogóle nie zna. Może po prostu powiem, jakby to było, gdybym się dzisiaj zarejestrował. Nie za bardzo lubię się przechwalać ani mówić dobrych rzeczy na mój temat. Taka o po prostu moja natura. Kuce umarły u mnie w maju roku pańskiego 2014, ale jesteście świadkami narodzenia się ich u mnie na nowo. Pewnie mam jakieś problemy psychiczne (szczerzę, to gówno mnie to obchodzi), lubię rozmyślać na różne tematy. Jak ktoś chce pogadać to zapraszam na steama - John Madden [cechy szczególne - avatar osoby w kaszkiecie (ciekawe kim jest ta osoba...)]. Chaotyczne troche to jest, ale nie potrafię inaczej sad.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mi odwaliło, wiąże się z tym nieprzyjemna (z mojego punktu widzenia) historia, ale ja nadal jestem spoko i nadal lubię się nie zgadzać z większością i się kłócić o wszystko :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cię nie pamiętam, ale cię powitam na naszym forum serdecznie~ :yay: I zapytam jeszcze o czym najchętniej lubisz rozmyślać. Sensie życia? Czy istnieje życie po życiu? Czy Bóg istnieje? Czemu ptaki mają skrzydła, a wiewiórki nie?

Mniej więcej, dodajmy wspominanie dawnych czasów (15 lat, jakże odległa przeszłość z lat 10 :v), użalanie się nad sobą, co chciałbym robić w życiu itd. itp. pierdołu. Jak kogoś to interesuje, to zapraszam do indywidualnej rozmowy.

PS Odpowiem na każde pytanie jakie tu zadacie. Każde

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefiru nie lubię, ale musztardę lubię (nie tak bardzo jak sos Jalapeño), a mój ulubiony rodzaj to francuska. Najlepsze dania z musztardą to kanapki z serem albo hot-dogi.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cię pamiętam. Ty założyłeś temat o sławnych ludziach, którzy są bronymi, tak? Witaj ponownie.

Zapodasz jakiś fajny film?

Tak, to ja założyłem ten temat.

W niedzielne popołudnia polecam obejrzeć z rodzinką Serbski Film (nie no, bo jeszcze ktoś na serio obejrzy). Polecam Pewnego Razu w Ameryce (ale nie z rodzinką)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema PinkiePan. Widzę, że Ci się udało. Czytasz któryś z tych fanfików, co Ci podałem czy dalej męczysz... co ty tam czytałeś, "Chłopów"?

Nadal chłopów, troszkie zwaliłem z tymi fanfikami, bo wyszedłem z czatu i nigdzie nie zapisałem sobie tych fanfików, a steam nie pozwala na oglądanie historii czatu. Musisz jeszcze raz podać  :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny zestaw pytań : 

 

1.Wolisz Pinkie czy Pinkie ? 

2. Masz własnego kuca ? 

3. Tańczysz czasami tango ? 

4. Jadasz łososia w galarecie ? 

5. Ile słów potrafisz ułożyć z klawiszów z numlocka ? 

6. Nekroni czy Eldarzy ? I czemu właśnie orkowie, a nie tamci dwaj ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny zestaw pytań :

1.Wolisz Pinkie czy Pinkie ?

2. Masz własnego kuca ?

3. Tańczysz czasami tango ?

4. Jadasz łososia w galarecie ?

5. Ile słów potrafisz ułożyć z klawiszów z numlocka ?

6. Nekroni czy Eldarzy ? I czemu właśnie orkowie, a nie tamci dwaj ?

1. Pinkie

2.

moL0SxE.jpg

3. Do tanga potrzeba dwojga... <płacze w rogu>

4. Łososia tak, ale bez galarety

5. 5318008, 71830, 70150, 01134 (͡° ͜ʖ ͡°) (pozdrawiam wszystkich kumatych)

6. Stalin

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

W jakie aktualnie grywasz gry ?

Twoje ulubione gatunki ?

PC czy konsole ?

Ile łącznie posiadasz gier ?

Twoja ulubiona postać z gry ?

Cieszymy się z powrotu na forum i mamy nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej :)

1. (Jak mam czas oczywiście) THPS4, Pixel Piracy, Fez, Luftrausers

2. Sandboxy i Indie ^^

3. PC Master Race, ale mam też Xboxa

4. Trudno powiedzieć, bez tych z płyt z CD-Action to na Steamie i Xboxie razem będzie ok. 50

5. "Ten typ" z Gunpointa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj!

https://www.youtube.com/watch?v=E2so9mx3Iag

Pozwól, że zadam Ci kilka pytań:

1. Jaki jest twój ulubiony kolor?

2. Czy słuchasz radia?

3. Czemu odszedłeś od fandomu w poprzednim roku ( na to pytanie nie musisz odpowiadać )?

4. Czemu akurat sandboxy?

5. Jaka jest twoja ulubiona postać z:

a) Całego MLP

b) Mane6

c)tła

d)księżniczek?

To tyle ode mnie, dziękuję za odpowiedzi!

1. Błękitny, pastelowy pomarańcz albo biały

2. Trójka to zawsze leci w samochodzie albo w domu, więc tak, słucham

3. Jakoś zmniejszył się zapał tak we wszystkim i zacząłem uznawać bronies za dziwaków (niedobór kucyków)

4. Uwielbiam chodzić bez celu, podziwiać widoki (większość wolnego czasu w GTA V spędziłem jeżdżąc motocyklem po terenach pozamiejskich). Mam nadzieję, że w nadchodzącym The Witness także będzie można swobodnie pochodzić po mapie, bo oprawa jest boska ^^

5. a i b)Fluttershy (you dont say)

c)Octavia

d)Celestia ofc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...