Skocz do zawartości

Nowy film EG? 2015?


OttonandPooky

Recommended Posts

Doczekaliśmy się najgorszego (prawdopodobnie): szkoła vs szkoła... Typowa "komedia" o nastolatkach... :ajsleepy: Mam nadzieję, że będę się mylił.

Popieram.Było by to troszku nudne.Seriale o tym jak nastolatki z swych różnych szkół rywalizują ze sobą mogę sobie na Disney Channel oglądać ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany. Trzecia część w planach, a ja o niczym nie wiem?

Trochę mnie przeraża stylizacja do nowego filmu, ale będę dobrej myśli. Oby Sunset wreszcie miała więcej swojego udziału jako dobry kucyk - pf człowiek.  :cheese:

I opowiedzieli coś ciekawego ze strony ludzkiej Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja w trójce liczę na rozwiązanie tajemnicy drugiej ludzkiej twilight i sunset shimmer.

I jeszcze ten tytuł- friendship games kojarzy mi sie troche z hunger games..

Może troszke bedzie zapożyczenia z tego.. Tak jak w premierze 5 sezonu zaporzyczyli z komuny i w 5 odcinku "winter is coming" xD

Takie moje fantazje :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, to w Sunset nadal pozostaje ta jej mroczna część którą będzie się starała zwalczać, czy jej ulegnie nie wiadomo jeszcze.

Ps Hell, wszystkie filmiki niedziałają...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak to sport to aż się prosi o dobrą ścieżkę dźwiękową, ale jak to w bajkach bywa 1 szybki utwór bo zawody a reszta motywacyjne coś o nie poddawaniu się.

Ps. Dalej czekam na utwór typowo rockowy z poprzedniego filmu bo jak dla mnie w Rainbow Rocks było electro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przecież w EqG 1 było nawiązanie do zombie. Armia nastolatków z zielonymi (chyba) oczodołami; w RR nawet Pinkie nazywa ich "teenage zombie army" :D.

Mi się bardzo podoba kierunek, w który poszła postać Sunset. Niechaj Hasbro jakoś to tam umiejętnie wykorzysta, oby :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieńce wyglądają trochę jak zombie. A co do klipów, to radzę wymienić, bo te tutaj ktoś usunął/sprywatyzował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Aha... czyli Step Up 10 czy tam inne szkoła vs szkoła... Ech. Może tragedii nie będzie :/ Twilight, która: "nie chcem, ale muszem" być przeciwko przyjaciółkom". Wyjdzie, że ta druga szkoła jest "be", jej dyrektork/a chce zawładnąć światem (Chrysalis, Sombrero?). Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że następny film pełnometrażowy dopiero w 2017, a tu niespodzianka...Fajnie, że nie będzie w nim kucy z Equestrii. Jeśli będzie na co najmniej tym samym poziomie, co ostatni, będę zadowolony.

Widzę, że Sunset skończyła się na "Rainbow Rocks" :v Przynajmniej pod względem wyglądu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc pojawi się ludzka Twilight (czego spodziewali się chyba wszyscy) i zapewne okaże się, że tak jak kucykowa Twilight jej ludzka wersja też jest elementem magii. No to ja się pytam gdzie w tym wszystkim miejsce dla Sunset Shimmer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to bym się akurat nie martwił. Ona na pewno zdążyła już sobie wyrobić dobrą opinię wśród tamtejszych i stała się ważną częścią tej dziewczyńskiej paczki. Teraz będą musiały oswoić Twalota z zewnątrz, który pod koniec filmu zostanie ich kumpelą, a magia przyjaźni wygra...jak zwykle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się wypowiedzieć na temat tego co będzie w tym filmie. Sunset na pewno będzie odgrywała kluczową rolę w tym wszystkim - w pewnym sensie to ona jest taką Twilight (zna się na magii, uczy się przyjaźni, etc) i może nie będzie chciała, żeby w szeregi jej grupy weszła ludzka Twilight 0:35. Albo będzie totalnie na odwrót. Postanowiłem dogłębniej zobaczyć trailer i zauważyłem kilka ciekawych rzeczy:

 

1) Twilight wciąż nosi jakiś wisior (chyba puderniczkę), który widać, że jest przepełniony magią. 

2) W 1:09 przy grupie Shadowbolts mamy jakąś dorosłą postać. Dyrektorka Crystal Prep Academy? 

3) Będziemy mieli do czynienia z ludzką Twilight, która nie posmakowała magii przyjaźni 0:45 + będzie CHYBA chciała się dostać do Equestrii (wnioskuje z jej zainteresowania magią i grupą Rainbooms 1:03 oraz ataku z jej wisiora w 1:10 w stronę statuy)

 

Tyle znalazłem i wywnioskowałem. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska przyjaźni też mi coś. To w 4-tej części (gdyby była) niech pojawią się tam gigantyczne maszyny ,które będą niszczyć uczniów Centerlot High .

Mam jedno pytanie: Kto będzie kapitanem drużyny przeciwnej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...