Skocz do zawartości

Nowy film EG? 2015?


OttonandPooky

Recommended Posts

Zrobili z niej człowieka  :crazytwi3:  A tak na serio. Jeśli jakimś cudem pojawi się u nas i jeszcze dużo większym cudem będzie to normalne wydanie (chociażby kilka wersji językowych) - kupuję. Na chłam, który do tej pory serwuje Galapagos nie wydam ani grosza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Silver:


autobus z idealnym wyczuciem dla uciekając Twilight

 

Czy ja wiem, Canterlot to jednak większe miasto, więc akurat pojawienie się zaraz autobusu jadącego w drugą stronę wcale mnie nie dziwi. Z drugiej strony, altTwi również ma fioła na punkcie nauki, wiedzy itp., więc wcale nie zdziwiłbym się, że pojawiła się akurat o takiej porze, by w razie nakrycia, szybko zwiać xd

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Amazon daje nam możliwość kupienia wszystkich piosenek, występujących w 3 części EQ: http://www.equestriadaily.com/2015/09/equestria-girls-friendship-games.html. Nie wliczając pierwszych 3 utworów, które chyba nie pojawią się w filmie, to będziemy mieli do wysłuchania 7 piosenek (CHS Rally Song już znamy, więc 6 nowych do przesłuchania). Niektóre tytuły są dość sugestywne, więc jak ktoś jest wyczulony na spoilery i jakieś spekulacje, to odradzam czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A i kompletnie umknęło mojej uwadze, a raczej zapomniałem, że Kanada miała premierę kilka godzin wcześniej. Znalazłem link i dopadłem większą część filmu. Było... jak przystało na Equestria Girls. Trochę dramy, trochę komedii, trochę akcji... Dużo top ebinu i cartoon logic. No i Bekon. Bekon zawsze na propsie. Polecam gorąco.

Obejrzę pewno jeszcze raz, jak się pojawi w HD :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno o czwartej? Premiera na amurikańskim Discovery Family wg. programu zamieszczonego w internecie ma być w tę sobotę o ósmej Post Meridiem (dzisiaj o ich "dwudziestej"), a różnica czasu miedzy nami a nimi w tym wypadku wynosi sześć godzin (np. premiery odcinków u nas pojawiają się o 17:30, ale w amurika to 11:30). Czy w takim wypadku transmisja premiery nie odbędzie się zatem o naszej drugiej w nocy (20+6=24+2)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...