Skocz do zawartości

Opera MLPPolski nie otwiera


Michalski9

Recommended Posts

Powodem może być fakt, iż opera ma sporo problemów, jakoś tak od zawsze. Mi również na niej nie działa forumę, jak i inne strony, takie jak YT (nie odtwarza filmów), Grooveshark (zacina muzykę) i tym podobne.

 

Rozwiązanie: Używaj innej przeglądarki. Polecam chrome, lub, jeśli wolisz mniej ramożerne - FF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, czepiasz się Lindis.

Poza tym piszesz "Opera MLPPolskiej nie otwiera", forma żeńska " MLPPolskiej" chybaby tutaj nie była odpowiednia "strony MLPPolski", już bardziej ale nie "MLPPolskiej" (to tak jak już czepiamy się).

 

 

Ok, dzięki za info ludzie, tudzież kuce

Edytowano przez michalski9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Opera 12.12 (staroć) otwiera bez problemu. Pierwsza myśl (nawet przed sprawdzeniem mojego starocia): wyłącz Turbo.
Turbo 'przyspiesza' ładowanie przez ładowanie strony przez jakieś serwery Opery i dopiero do przeglądarki, czy jakoś tak. Opera mi normalnie załadowała forum, a po włączeniu Turbo i hard refreshu baaardzo długo mi się ładuje.
 
Connection refused wskazywać też może na błąd konfiguracji przeglądarki - coś w requescie się serwerowi nie podoba, dlatego odmawia połączenia. Niestety w tym nie pomogę już, od pewnego czasu Opera jest przerobionym Chromem, więc za duża różnica z moją wersją.

EDIT
Nie ma to jak przeglądać swoje własne posty sprzed zniknięcia -
Sam user tam wini Operę Turbo, jest też nieco rozważań dlaczego. :3

Edytowano przez Eva
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...