Skocz do zawartości

Opowieść o Moonlight Gold. On i ona [NZ][Romans][Slice of Life]


Recommended Posts

Tak. Lecę z pierwszym moim FanFickiem. Wiekszość tego co pisałam sobie nie zostało nigdy zakończone więc dałam tag NZ.
Fabuła:
Monny zakochuje się w Good Lightcie. Z początku on tego niezauważa. Mamy problem ze zdjęciem byciem znaczka (przez Moony). Cała akcja dzieje się w Cloudsdale. Śledzimy życie siedmioletniej klaczki (która umie pisać).

Autor:Ja i kropka
Korekta: brak

Prolog:
https://docs.google.com/document/d/1-PkqRDROfzJQfac7mCeuboJ_Pjgv2BBvzV5h1-MCyo0/mobilebasic

Sorki za błędy (bo na pewno jakieś są), jak coś bije w oczy krzyczeć.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to krótkie... Dobra, to nie błąd.Najbardziej rzucającym się błędem jest pisanie Cloud, przez a (nawet w opisie). Poza tym brak justowania i to najgorsze bolączki. Poezja naszej bohaterki nie jest najwyższych lotów, ale taka przecież miała być (chyba), wiec to nie jest źle.

O samej fabule czy pomyśle nie sposób powiedzieć cokolwiek na podstawie tak króciutkiego fragmentu. Nie wiem czy będę śledził dalej, bo romans to nie moje klimaty, ale zobaczymy co będzie dalej. 

Co do tagu NZ, to z reguły dotyczy on fanfików, które są w trakcie pisania, a nie tych, które nie zostaną nigdy zakończone. Dlatego możesz pisać dalej, bo nawet jeśli się nie spodoba, to dostaniesz kilka rad na przyszłość. Tylko naprawdę nieliczni odnoszą sukces pierwszym tworem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...