Skocz do zawartości

Pluszakowe coś


pegasisss

Recommended Posts

Witajcie! 

Nazywam się Marcela i mam naście lat... Od kilku dni próbuję szyć coś, co powinno przypominać pluszaki, mianowicie kucyki. Chciałabym abyście ocenili jak wyszło, zaznaczam że to pierwszy kucyk, więc nie hejtujcie :c To miała być Pinkie! 

 

Pozdrawiam, Marcela :)

 

10945518_405657432948700_337423555158063

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję a zwłaszcza Cellu :] Radzę czasem zamknąć twarz, a nie pisac co na język przyleci... Bardzo mili na tym forum jesteście. Nienawidzę takich głupich idiotów, co widzą tylko czubek własnego nosa. Beznajdziejne forum, pozdrawiam. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj innego kroju, kucyk nie jest sam w sobie zły. Początki zawsze są trudne musisz przyzwyczaić się do krytyki, nie można wszystkiego robić perfekt wszyscy uczymy się od zera na próbach i błędach. Nie zniechęcaj się jeśli lubisz szyć kucyki to dobrze. :pinkie4:  :hug4:

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję a zwłaszcza Cellu :] Radzę czasem zamknąć twarz, a nie pisac co na język przyleci... Bardzo mili na tym forum jesteście. Nienawidzę takich głupich idiotów, co widzą tylko czubek własnego nosa. Beznajdziejne forum, pozdrawiam. Amen.

Wowwow, może nie tak ostro ?

Może nie zrozumiałaś ale napisałam: "Widziałam gorsze pierwsze pluszaki". Miałam że Twój pluszak nie jest taki zły. 

Aha i warto byłoby napisać jaki miałaś wykrój, z czego maskotka jest zrobiona i co ma w środku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...