Skocz do zawartości

Krzywe Zwierciadło czyli jak nabazgrolić własny komiks...


Gość

Recommended Posts

... to tylko na całego ;)

 

 

Robiłam sobie w pierwszej połowie ubiegłego roku pewien komiks i wyszło siedem stron. Jako że postanowiłam nie przykładać się do kreski (co jakoś wyjaśnić w komiksie planuję i stąd zastuj u mnie) to wygląda adekwatnie do tytułu. Wklejam pierwszą stronę i przypominam, że link do reszty można znaleźć w mojej sygnaturce. Będzie tylko jeden numer, bo potem robie inny komiks o kucykach o roboczych tytułach "Filly Hill" oraz "Magic of Friendship". A oto i pierwsza strona:

 

mlp_fim___disapproving_looking_glass_par

 

Jak już pisałam, na pierwszych 7 stronach (czyli wszystkich istniejących do dnia założenia tego tematu) nie przejmowałam się kreską, co jakoś uargumentuję w samym fan-comicu.

 

 

Nie linczujcie mnie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to  :) Jeśli postarasz się o fabułę (humor?) może być ciekawie. Sam próbowałem sił w ComiPo! - program do tworzenia komiksów mangowych. Zanim mnie zlinczujecie - pozwala importować grafikę (jpg, png etc), dzięki czemu, bez problemu można stworzyć coś, z uniwersum MLP: FiM  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia pańskiego

dwudziestego 

ósmego

stycznia roku dwa tysiące piętnastego

 

Zamieściłam ósmą stronę. Zrobiłam trochę duży przeskok czasowy, więc niektórzy się mogą lekko zdezorientować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Sorka za post pod postem, ale zamieściłam już finalną stronę tego komiksu. Dla odmiany porysuję coś w innych klimatach i może zrobię porządnie komiks o kucach z lepszą fabułą:

 

mlp_fim___disapproving_looking_glass_par

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...