Skocz do zawartości

Zaręczyny!


Kingofhills

Recommended Posts

Dobra, jutro  zamawiam sobie "solarisa". Będzie storczykiem z rodzaju Vanda. Obiecuję że będę go kochać i się o niego troszczyć, choć imię ma po kimś komu chętnie zrobiłabym leczenie kanałowe.
 
Pozdrawiam,
Wasza Cahan
 
EDIT: Poznajcie solarisa: https://c1.staticflickr.com/1/98/218623240_3e80ec5f34.jpg

 

A jutro wyniki mojego małego eksperymentu socjologicznego. Wielkie Taśmy Prawdy Cioci Cahan. I pamiętacie - Lannister zawsze płaci za swe długi.

Edytowano przez Cahan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaczęło się od tego, że ja i Solar się... No nienawiść to chyba złe słowo, ale generalnie jeździliśmy po sobie ostro. To było całkiem zabawne, takie wkurzanie siebie nawzajem. W pewnym momencie brzmiało to komicznie i trudno się dziwić redakcji, że w końcu powstał z tego taki głupi ship jak Caharis.
 
Na początku ten paring dawał mi raka. Potem odnalazłam w nim wielkie źródło beki. Ale aż zdziwiło mnie, że ten związek (radziecki) osiągnął taką popularność. Postanowiłam to wykorzystać i zrobić mały eksperyment socjologiczny.
Od dłuższego czasu podpuszczałam was i prowokowałam.
 
Co miało wykazać doświadczenie:
1. Czy ludzie potrafią czytać ze zrozumieniem?
2. Czy ludzie nabiją 200 postów w innym temacie dla bekogennych celów?
3. Czy ludzie się ogarną, kiedy przekroczą granicę i zaczną zwyczajnie spamić?
4. Czy ludzie zważają na uczucia innych?
 
A oto wyniki:
 
1. Lol, nope.
"Ale ponieważ tak lubicie ten paring... Jeśli pod trzecim numerem Equestria Times pojawi się 200 komentarzy to może się rozmyślę."

 

"może się rozmyślę" - czyli nic nie obiecywałam :lol:. Ale przyznaję, że wasza interpretacja mnie rozwaliła.

 

2. A jakże, nabili. Sporą część sama nabiłam, bo dyskusja mnie zwyczajnie wciągnęła.

 

3. A gdzie tam? NABIJAĆ! JESZCZE 12 POSTÓW! A pod koniec to już wyglądało komicznie.

 

4. Jakie uczucia? Nie ma to jak wrzucanie fotoszopów jako moich słów  :burned:. Już nie mówiąc, że ciekawi mnie co o tym wszystkim myśli "pan młody".

 

Ale abyście nie byli zawiedzeni - kupię sobie kwiatka, nazwę solaris i będę go kochać i w ogóle. Wy będziecie mieć Caharisa, Cahan kwiatka, a solaris święty spokój. Układ idealny.

 

Pamiętajcie - Lannister zawsze płaci za swe długi.

Ewentualne obiekcje proszę składać poniżej.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

200 zł (100 na Cahankowy Fundusz Emerytalny i 100 dla Komucha - bo inaczej znów mnie oskarży o dyskryminację) i prawa autorskie są Twoje :rdblink:. Jeśli jesteś zainteresowana, to napisz na PW, a ja dostarczę Ci listę ludzi do zabicia ważniejszych gości na weselu. Do tego załatwię prereading i wszelaką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł (100 na Cahankowy Fundusz Emerytalny i 100 dla Komucha - bo inaczej znów mnie oskarży o dyskryminację) i prawa autorskie są Twoje :rdblink:. Jeśli jesteś zainteresowana, to napisz na PW, a ja dostarczę Ci listę ludzi do zabicia ważniejszych gości na weselu. Do tego załatwię prereading i wszelaką pomoc.

Jak dla mnie, to ok :) Tylko czy znajdę się na liście gości?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...