Skocz do zawartości

[GRA] Szum Fal [Survival]


Coolgat3

Recommended Posts

Nick otworzył oczy, słysząc, że Jonathan jest nad jeziorem. Z uśmiechem na twarzy podniósł głowę. - Pewnie poszedł znaleźć coś do pożywienia... Ma szpadę i myśli, że taki super survivalowiec się znalazł - Zaczął się po cichu śmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan wstał i zaczął zbierać jakiekolwiek ładne kwiatki które były na wyspie. Gdy zebrał duży bukiet ruszył na plażę. Podszedł do Tessy, klęknął przed nią i wystawił bukiet.- Przepraszam.- powiedział. Miał keszcze czerwone oczy od płaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick pomału zaczął wstawać zbierając się. Spojrzał na Ethana - I tak to jest z tymi kobietami cholera... Mówisz coś, co jest prawdą, a one sprzedają ci pierdolonego buta na twarz. - Lekko się zaśmiał spoglądając na Tesse. - A ty co?! Tylko potrafisz bić ludzi za coś, co jest prawdą i tylko prawdą? Co?! - Wbił w nią wzrok czekając na to co zrobi.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick nie mógł uwierzyć w to co usłyszał. - Ja? Nie kumaty? Ty wiesz kim ja jestem?! Jestem pierdolonym inżynierem, który zajmuje się tymi pierdolonymi, największymi wieżowcami świata...! Więc gdybym nie był kumaty, to dawno bym wyleciał z tej firmy na zbity pysk.- Tłumaczył dziewczynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czekaj, źle mnie zrozumiałeś. Może i jesteś kumaty w tych "inżynierskich sprawach", co nie znaczy, że jesteś kumaty w sprawach uczuciowych. Jak zdążyliśmy wspólnie zauważyć jesteś oschłym, zarozumiałym chłopcem. - powiedziała spokojnie patrząc na niego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oschłym, zarozumiałym chłopcem... - Powtarzał sobie po cichu. - Nie jestem zarozumiały - Spojrzał z wściekłością na Tesse - A moją oschłość, to ja mogę dopiero pokazać - ściągnął z oka swój monokl i schował do kieszeni. - Do tego jeszcze kilka innych cech charakteru - Podwinął rękawy z uśmiechem na twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...