Skocz do zawartości

Steven Universe


Nyxgrim

Recommended Posts

Ciężko było ale znalazłem!

 

http://madridista-4-life.tumblr.com/post/136635204832/steven-universe-the-answer-full-episode-heres

 

Co ja mogę w ogóle powiedzieć... Odcinek był po prostu piękny. Pokazanie starożytnych klejnotów, Blue Diamond i tego uczucia między Rubinem i Szafirem było czymś świetnym. I jeszcze to zachowanie Granat... matko zupełnie jak dziecko, które przyszło właśnie na świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Nyxgrim napisał:

Ciężko było ale znalazłem!

Cóż, wygląda na to że poniższy link powinienem zamieścić tutaj o wiele wcześniej. Wszystkie odcinki SU, stare, nowe uploadowane zaraz po oficjalnym wyemitowaniu:

http://theworldofstevenuniverse.blogspot.com/

 

A poza tym, może to głupie, ale sądzę, że powinieneś zamieszczać spoilery w spoilerach. Nie każdy chce sobie psuć niespodziankę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

A poza tym, może to głupie, ale sądzę, że powinieneś zamieszczać spoilery w spoilerach. Nie każdy chce sobie psuć niespodziankę.

 

Przecież umieszczam. A jeśli chodzi o wycieki z odcinków, to trzeba je najpierw włączyć. Zresztą i tak większość już została usunięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek po prostu piękny, nawet Lapis pojawiła się (choć tylko jako sylwetka w tle), uczucie między Rubinem a Szafirem było pięknie pokazane, Blue Diamond to podła baba (są inni od nas? zniszczyć). Wiem już przynajmniej dlaczego Granat tak się cieszyła gdy Steven połączył się z Connie. Wychodzi też na to że jeżeli fuzje międzygatunkowe u klejnotów nie zostały zalegalizowane to Jasper to też taka buntowniczka.

Edytowano przez Fafkes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "Steven Birthday" za nami. Po wczorajszej eksplozji uczuć i wszelakiej epickości przyszła pora na coś spokojniejszego. Odcinek dobry jak każdy inny. Najbardziej rozbroiły mnie miny Granat i tekst Stevena o prezydencie Connie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się obejrzeć część "It could be great' na streamie. Kurna, jak ostro. Perydot patrząca z zachwytem na zniszczona ziemię pod rządami klejnotów była jedną z najbardziej ironicznych rzeczy jakie w życiu widziałem. Bo przecież ile śmierci i zniszczenia buduje progres naszego gatunku? Odcinek wywarł na mnie ogromne wrażenie trudnym pytaniem jakie zadawał.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję krótko te trzy odcinki, bo później o nich mogę zapomnieć.

"The Answer" - Odcinek naprawdę miły i słodki. Mogłoby być troszkę lepiej fabularnie, ale i tak było świetnie. Mocne 9/10. Naprawdę warto było czekać :)

"Steven's Birthday" - Kolejny lekki, ale i wbrew pozorom ciężki odcinek. Bardzo mądrze mówi o dorastaniu, sam byłem ciekaw jak to jest ze Stevenem i jego dojrzewaniem. 8/10

"It Could've Been Great" - Mocny odcinek. Świetnie zarysowana różnica w postrzeganiu Ziemi przez Perydot i resztę klejnotów. 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...