Skocz do zawartości

Prace niekoniecznie MLPowe


Gość

Recommended Posts

A w zasadzie to nic mi nie możecie zrobić, bo dwa rysunki to cutiemarki, a to chyba jest związane z MLP ^^

Sory za filtry w niektórych pracach, ale innych kopii nie mam.

Coś, nad czym pracuję ostatnio na zajęciach

sQ1GZWNh.jpg

Kwiat paproci

Zskuse0.jpg

Skrzypce

2iIlpVC.jpg

Pomniejsze bazgroły

E4BtJc4h.jpg

uc5EU3ih.jpg

Trochę depresyjnie to wygląda, bo zacząłem od jesieni tego roku, a przełamałem się, żeby zrobić tylko tyle. 2 na zajęciach (czaszkę robię od jesieni), kwiat paproci na plastykę, i tak naprawdę jedyne, co z własnej woli zrobiłem to bazgroły T_T Chciałbym, ale nie mogę, nawet jak wiem, że nie jest źle, jest przeciętnie, to i tak jakieś okropne uczucie nie pozwala mi rysować. Żadne motywacje mi nie pomagają, coś strasznego. Niektórzy potrafią zapełnić dwie kartki każdego dnia, a ja nic, ktoś mi wytłumaczy, co się ze mną dzieje?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w kółeczku ludzi z art blockiem. Jak cię weźmie, to i przez miesiąc nic nie narysujesz, a jak odpuści - walniesz w 15 minut rysunek, który spodoba ci się bardziej niż cokolwiek co żeś w życiu narysował.

Czacha wygląda ciekawie, podoba mi się cieniowanie. W skrzypcach i przy kwiecie widać niewprawioną rękę i oko (krzywe linie, niesymetryczność) - ale i tak idzie ci lepiej, niż mi, a "rysować" zaczynałam jeszcze w podstawówce.

Nie poddawaj się, pracuj, olej moje marudzenie.

Jednoosobowy Kooperatyw Pisarsko-Rysunkowy Ylthin-Skończ-Marudzić odmeldowuje się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z dnia dzisiejszego

Dzisiaj się przełamałem i postanowiłem troszkie porysować

m6CU2Wi.jpg

Tak wiem, zwaliłem usta bo cienkopisem trochę mi się niezafajnie pociągnęło (albo po prostu ma szminkę na jednej wardze ^^)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...