Skocz do zawartości

[Zapisy] FE: Przepowiednia


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czekaj odnośnie statystyk to jeśli powiedzmy ktoś weźmie szczęście -2 To jego pech będzie tak masakrycznie wielki że osoba idąca obok niej jest w stanie przewrócić się o korzeń spalonego drzewa? Oraz że dzięki ujmie ma nie 25 tylko 27 punktów do dyspozycji?

(Powiedz nie, unikaj problemów :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio przeglądam sobie forum i trafiłem tutaj. Widzę że zapowiada się fajna zabawa, ale mam dwa pytania.
1.Czy jest jeszcze miejsce?
2.Czy jeśli mam ogólną(nie za dużą) wiedzę o Fallout Equestria, to kwalifikuję się do zabawy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Abyss Flame
Rasa: Jednorożec
Wiek: 21
Płeć:Ogier
Wygląd: http://i.imgur.com/WOk7Isl.png
Charakter: Rządny wiedzy i siły ogier ktory nigdy nie miał za dużo przyjaciół. Wyrachowany i zimny w środku zazwyczaj sprawia wrażenie miłego i przyjacielskiego by spełnić swoje założenia i cele. Co do religijności trzymał się zasad stajni.
Historia: Abyss urodził sie i wychował w Stajni 50 bo gdzieżby indziej. Jego ojciec był jednym ze strażników krypty.Matka zmarła rodząc go.  Od małości chciał się z tąd wyrwać.. zdobyć potęgę, wiedzę i bogactwo. W młodym wieku odkrył swój talent do tworzenia zielonego ognia. to też stało sie jego ciutie markiem. Mimo tego nie pokazywał tego po sobie trenując fizycznie pod okiem taty nabywając zdolnosci takie jak mają strażnicy. Podczas wydarzenia przy ostatniej modlitwie wiedział. Wiedział że zbliża sie spełnienie jednego z jego marzeń. W końcu wydostanie sieze Stajni która coraz bardzienj przypominała mu jeden wielki grobowiec. 
Cutie Mark: http://i.imgur.com/tXOjgMP.png
Broń: Dubeltówkę + duży nóż traperski.
Ekwipunek: Torba podróżna. 4 paczki po 6 naboi 12 gauge buckshot (drobny śrut), 3 paczki po 6 naboi 12 gauge slugs (pojedyńczy pocisk). 2 apteczki. Konserwy x5, prowiant na 4 dni, dziesięć RadX'ów 
 
Statystyki (20p.)
Siła:4
Zręczność3:
Wytrzymałość:4

Percepcja:3
Inteligencja:3
Szczęśie: 3

 

Umiejętności (max 3):

Strzelby poziom zaawansowany/

Walka nożem.

Rusznikarstwo

Specjalna umiejętność (max 1):

używanie zielonego ognia 

Edytowano przez Shirogetsu Vermilion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden problem Thoron

JEDNO szczęścia.

Chyba jak wyjdziesz ze stajni to pewnie się potkniesz i désolé ale odpadasz

 

Ciiicho. Po to mam 4 punkty wytrzymałości, aby nieco pożyć z wszechogarniającym pechem :P Poza tym niech te statystyki odwzorowują realny stan postaci :P Nooo... chyba, że wojna trwająca we mnie od dwóch godzin(sam się zastanawiałem nad tym szczęściem, czy nie dać na bezpieczniejsze 2) skończy się ostatecznym wyborem Bezpieczeństwo>YOLO&fun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro tak nalegaliście, to już dodałem co nie co do tego szczęścia. I o ironio, teraz mam go najwięcej xD Chociaż przez Fatum i tak będę miał więcej bardziej nieprzyjemnych niespodzianek od ludu z 2 punktami, ale ój, ważne, że liczby się zgadzają a ja wciąż mogę być chodzącym amuletem nieszczęścia(przy okazji bardziej ukierunkowanego w przeciwnika niż we mnie) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...