Skocz do zawartości

[ZAPISY] Secure, Contain, Protect. [Dark]


Coolgat3

Recommended Posts

[sesja jest solo EWENTUALNIE, jeżeli trafią mi się dwie osoby, których KP będą bardzo zadowalające zastanowię się nad przyjęciem obydwu. Jest to jeden z RPG'ów nad którymi chcę pracować ciężko, więc przyjmę do niego osobę, która według mnie naprawdę jest tego warta. Wstawiajcie swoje Karty Postaci, ale nie dziwcie się, jeżeli zostaną odrzucone.]

 

Fundacja Secure, Contain, Protect (SCP) od wielu lat trzyma przeróżne anomalie w tajemnicy przed ludźmi "z zewnątrz". Praca tej fundacji zawsze przebiegała tak samo, powtarzając trzy kroki, które ani razu nie zmieniły się od czasu założenia fundacji:

-Zabezpieczyć poprzez obserwację świata zewnętrznego, i podjęcie działania najszybciej jak to możliwe anomalię w celu zapobiegnięcia sytuacji, w której wpadłaby ona w złe ręce.

-Przetrzymać zabezpieczoną wcześniej anomalię poprzez relokację, ukrywanie, lub demontaż w celu zapobiegania efektom, które wywołuje ona na świat zewnętrzny.

-Ochronić anomalię, a także ludzkość przed efektami wywoływanymi przez te zjawiska do czasu, aż anomalia zostanie w pełni zrozumiana, lub powstaną nowe teorie oparte na właściwościach i zachowaniach tych anomalii. Jeżeli jakaś anomalia byłaby uważana za zbyt niebezpieczną na to, aby ją przetrzymywać, ostatecznie fundacja może podjąć działania, które miałyby na celu neutralizację lub zniszczenie takowej anomalii.

 

Jesteś jednym z wielu pracowników fundacji SCP klasy D. Pracownicy klasy D, tacy jak ty, mają tylko jedno zadanie. Jest to testowanie anomalii które przetrzymuje fundacja. Sposoby testowania zmieniają się zależnie od typu anomalii i od tego, jak się zachowuje, lub jak wpływa na otoczenie. Tym razem twoje zadanie to testowanie obiektu 173.

 

SCP.jpg

 

[Oto wzór Karty Postaci]

Imię:

Nazwisko:

Płeć:

Wiek: (Przedział 24-42

Wygląd: (Najlepszy opis jaki uda wam się z siebie wycisnąć, nie chcę obrazka, opis pokaże mi, jacy jesteście w tym dobrzy i niech to nie będzie kolejna postać anime...)

Charakter: (Czy wasza postać jest opanowana, czy szybko się stresuje itp.)

Krótka Historia: (Czemu wasza postać wybrała pracę w SCP Wiem, że trudno ułożyć historię do takiego czegoś, więc tutaj przymknę oko na niedociągnięcia [Co nie znaczy, że nie macie się starać])

 

[PS: Tak, wiem, że SCP-173 to nie jest oryginalny pomysł, ale tak jest najlepiej zacząć ^.^ Aha, Informuję, że ta sesja może nie będzie szła do przodu tak szybko jak większość multisesji, na nią potrzeba czasu, a posty muszą być dopracowane do ostatniego szczegółu]

Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę się za to, bardzo ciekawy pomysł.

 

Imię: Alex

Nazwisko: Vessles

Płeć: Kobieta

Wiek: 24

Wygląd: Długie, czarne, kręcone włosy, jasna karnacja, niebieskie oczy, śladowa ilość make-up'u, chodzi w obcisłych, niebieskich dżinsach, ma biało-czerwone adidasy, brązowa koszulka, szaro-czarna bluza, zegarek na ręce marki G-Shock, lekki płaszcz.

Charakter: Jest opanowana, lecz łatwo ją przestraszyć, nienawidzi ciemności, ma lęk wysokości.

Krótka Historia: Alex wybrała pracę w SCP, ze względu na brak funduszy na dalsze życie, a że jako tester nie wymaga to większego doświadczenia, to postanowiła spróbuje swoich sił jako tester obiektów paranormalnych. Kiedyś była stuardessą, lecz po wypadku w 2010 roku, odmówiła sobie dalszych lotów i wybrała normalne, spokojne życie.

 

Mam nadzieję, że się nada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek chcę dać coś do sprostowania. Personel klasy D to więźniowie skazani na dożywocie lub karę śmierci za najgorsze przestępstwa, wzięci do fundacji, a nie ludzie, którzy tak sobie przyszli. No bo kto będzie po nich płakał? Najczęściej testują obiekty klasy Keter, tak jak tutaj.

 

 

Imię: Jurij

Nazwisko: Gagarin

Płeć: mężczyzna
Wiek: 31 lat

Wygląd: Humanoid rasy kaukaskiej, czarne i proste włosy, piwne oczy, nos przekrzywiony na lewą stronę poprawiany operacjami, średnie i mocno czerwone usta, odstające uszy i wysunięty podbródek. Lekko opalony, wysoki na 187 cm, na plecach ma dużą bliznę po rozcięciu, liczne blizny na rękach, nogach, dwie na twarzy. Zazwyczaj chodzi w dżinsach i koszulce z krótkim rękawem.

Charakter: Lekko egocentryczny, spokojny, nie dąży do konfliktów, interesuje się astrofizyką, majsterkowaniem i sztuką przetrwania, potrafi się bić.

Krótka historia: Około 25 roku życia Jurij z braku środków do życia napadł z kolegami na bank, zabijając kilkunastu oficerów i kilku cywili oraz powodując ogromne straty mienia publicznego. Jedna z kamer uchwyciła jego twarz. W domu policja zastała go gwałcącego kobietę. Dostał wyrok dożywocia bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Po wielu rozmowach z prawnikami, współwięźniami o tym, że chciałby pracować dla jakiejś fundacji, odbył rozmowę z agentami pod przykrywką Fundacji SCP, którzy go przyjęli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...