Skocz do zawartości

[GRA] Secure, Contain, Protect. [Dark]


Coolgat3

Recommended Posts

Drzwi były zamknięte, ale obok znajdował się guzik. Po chwili odezwało się radio, które wziąłeś. - Cały personel ma natychmiastowo udać się do schronu. Personel klasy D zostanie aresztowany zaraz po odnalezieniu. Prosimy o cierpliwość. - Radio ucichło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

[Oj, sorki, nie dostałem powiadomienia]

Przy jego pasie znajdowało się takie same radio, jakie przed chwilą sam wziąłeś i 2 magazynki do znalezionego karabinu. Po chwili twoje radio przemówiło

-Mobilny Oddział Zadaniowy Omega 7 właśnie wszedł do budynku, jego głównym celem jest ponowne zamknięcie obiektów klasy Euclid i Keter w przeznaczonych im miejscom. - Radio ucichło. Przed tobą znajdowały się zamknięte drzwi, obok na ścianie był guzik.

Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[spoko, ale niektóre będą zamknięte, więc będę to opisywał od razu przy opisywaniu samych drzwi]

 

Drzwi otworzyły się, ujawniając dość długi korytarz, po lewej miałeś 2 pary drzwi, jedne były na kartę dostępu, po prawej nie było żadnych drzwi. Na końcu znajdowały się jeszcze jedne drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

[Na początku z tymi schodami tak, ale teraz z korytarzem z dwoma pokojami nie... Cóż, nigdy nie schodziłem w grze w dół schodów więc nawet nie wiem co tam jest :P Ten korytarz wymyśliłem]

Było to duże pomieszczenie, od progu drzwi zaczynał się most, który kończył się po drugiej stronie pokoju, gdzie znajdowały się drzwi, most był dość długi. Pod mostem była duża przepaść, nie było widać dna.

Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi jakimś cudem były otwarte, przez próg można było zobaczyć dość długi korytarz, po prawej stronie były 3 pary drzwi, jedne z nich miały wielkie okno. Na końcu korytarza znajdowały się jeszcze jedne drzwi, otwierało je się kartą. Nad drzwiami widniał napis "Wysoki Poziom Bezpieczeństwa"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta karta wyglądała jak karta dostępu, było na niej napisane drukowanymi literami "Poziom dostępu: 2" Zaraz pod tym znajdowało się zdjęcie jakiegoś pracownika, jego imię i inne informacje na jego temat. Kartka papieru była pusta.

 

[Niestety nie będzie mnie aż do marca, przepraszam. Jak wrócę będę kontynuował z tobą RP c: Sorki]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...