Skocz do zawartości

[Gra]Middle-earth.


Quuezy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Na razie mamy zamiar tutaj troszkę posiedzieć, ale gdzieś za tydzień, może mniej wyruszymy w dalszą podróż do Erebornu, są tam bardzo rozmaite trunki, co nas bardzo przekonują do tej wyprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frey

*Bierze amulet, i dokładnie go ogląda, przy tym mówiąc*

- Hmm, niech pomyślę... brakuje tutaj malutkiego kawałka, wybrakowany jest, lecz jest z czystego złota.. myślę że dostaniesz za niego co najmniej 100 sztuk złota, może więcej.

*Odkłada amulet*

- Pomóc w czymś jeszcze?


@Blanry

Słyszysz jedynie okrzyki ludzi, którzy domagają się uwolnienia "niewinnego więźnia", którego bez podstawnie skazano na karę dożywocia/śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jakiś uszczerbek, niezbyt duży ale widać tutaj pęknięcie, może ktoś go specjalnie ułamał, nie potrafię stwierdzić.

*Bardzo dokładnie przygląda się obiektowi*

- O! Mam coś, jest tutaj coś napisane, bardzo drobnym i malutkim druczkiem, prawie niezauważalne gołym okiem. Napisane to jest w języku elfickim, niestety nie potrafię tego odczytać, jeżeli znajdziesz kogoś kto biegle posługuje się tym językiem, wtedy mogłabyś spytać się, czy nie mógłby tego przetłumaczyć. Ja niestety w tej sprawie nie jestem w stanie Ci pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thrain

Dostrzegasz 3 zajęte stoliki przez grupę wędrownych ludzi, reszta nie jest warta uwagi.

 

@Blanry

Widzisz tam 2 strażników trzymającego więźnia i jednego celującego w niego z kuszy, wokół nich tłum ludzi którzy chcą go uratować.

 

@Milka

- Nie rozumiesz.. zabierz mnie do placówki szpitalnej, tam się mną zajmą, a mnie zostaw w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ee... Nie. - hobbitka przykucnęła przy rannym. - Wybacz, ale w tej sytuacji ja rozdaje karty. Zabiorę cię do placówki, ale jeśli odpowiesz mi na kilka pytań. Inaczej leż tu sobie. To na pewno bardzo uczęszczana droga. - dodała z ironią w głosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wybaczcie, bawiłem się w hazard.. ;))

@Blanry

Nikt nie zareagował, dalej czekali na posłańca ogłaszającego oficjalny werdykt.

 

@Milka

- Czego chcesz? - odparł z łaską

 

@Thrain

- Witaj! Jesteśmy podróżnikami. Podróżujemy po Śródziemiu w poszukiwaniu przygód, czemu pytasz? - odparł jeden z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...