Skocz do zawartości

[Gra]Middle-earth.


Quuezy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

@Blanry

(człowiek)

Jeden strażników puścił więźnia podszedł do Ciebie, i szepnął Ci na ucho, oczywiście w języku elfickim.

- Chyba nie chcesz, abym użył tej włóczni na Tobie? Został on osądzony o gwałty i zabójstwa. Nie mamy zamiaru rozstrzygać czy to on czy nie, jak przyjdzie posłaniec to go zabijemy.

 

@Thrain

- Nie ma problemu, siadaj. W czym się specjalizujesz? Jak masz na imię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam zielonego pojęcia, idź i zapytaj..


@Frey

Zauważasz jeden stragan, ze zdrową żywnością po prawej, jeden zwykły straganik z pieczywem po lewej, a na przeciwko siebie masz stragan z mięsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czego chcę? - zastanowiła się, podnosząc rannego. - Hm... być bogata, kupić sobie mniej upartego osioła (bo mój straganik ciągnie osioł - nwm, czy są w Śródziemiu, jakby co, może być kucyk?)... A, ty o pytania pytasz? No dobra...

Spoważniała.

- Mieliście ze znajomymi kogoś uwolnić... kogo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Z pewnością. - Milka uśmiechnęła się, patrząc na wysiłki rannego. - Tylko ostrożnie, jeden zły ruch, i wylecą ci wszystkie flaki, nie wiem, kto ci to będzie z powrotem do środka wpychał., ja nie, w każdym razie... Najsmutniejsze jest to, że ja CHCĘ pomóc. Najpierw ci dojść do szpitala, a potem uwolnić twojego znajomego. Chcę tylko wiedzieć, w co się pakuję.

Edytowano przez Battlebird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wybaczcie że tak długo mnie nie było, czasu nie mam)

@Thrain

- No wiesz.. nie byłem w Rohan od 11 lat, na razie nic nowego to ja nie wiem..

 

@Milka

- I tak już nie ma szans, oni poszli go wziąć stamtąd, zanim tam dojdziesz to już nie będzie śladu po nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...