Skocz do zawartości

[Gra]Middle-earth.


Quuezy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

[battleeee, co ja ci mówiłem :P To Queezy decyduje, czy brama będzie otwarta czy nie,  a zresztą przecież twoja postać z nami nie poszła >.> po prostu dojdź do rivendell :P]

Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jeszcze nie stwierdziłem że was puścili)

- Ostatnimi czasy dzieją się tutaj dziwne rzeczy, więc wolałem uprzednio spytać.

*Strażnik po prawej otwiera bramę*

- Miłego pobytu w Rivendell, i uważajcie na siebie.

 

@Frey

Dostrzegasz że ma to kształt "amuletu", który bardzo, ale to bardzo jasno się świeci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(oj tam, niby poszłam z wami... a Quuezy nie napisał, czy jest otwarta, czy nie, myślałam, że otwarta, skoro są strażnicy, [co mieliby robić przy zmkniętych drzwiach?]. Ale ok, już zmieniam.)

Edytowano przez Battlebird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

(mój nick piszę się przez 2 U qUUezy a nie na odwrót >.>)

(pozatym to nie wiem czy to dopuszczalne bo nie było wzmianki o tym że ruszasz z nami, więc teoretycznie i praktycznie jesteś dalej w karczmie, ew. kup jakiś szybki przejazd, nie wiem..)

Edytowano przez Quuezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

(nie umiecie się zgrać >.>)

Strażnik odpowiada Thrainowi.

- Niestety, nie widziałem nikogo takiego. Może Ty widziałeś, Mithrai'u?

- Też nie spotkałem, ani nie widziałem takiej osoby.


(Meph, chyba powinienem stwierdzić czy się poślizgnęła, ale już niech będzie :P wy opisujecie tylko to co ROBICIE, nie możecie bawić się w GM'a :P)

Edytowano przez Quuezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(akurat wszyscy przekręcacie mój plan :P jeszcze nie spotkacie Frey bo to opiszę dopiero potem, ona jest po drugiej stronie Rivendell, i także widziała bramę, ale nie tą samą, którą wy przekroczyliście i nie wykorzystujcie tego w RP'ku bo chciałem wam tylko przedstawić jak wygląda miasto w moim wyobrażeniu.

P.S Wiem że muszę opisywać co możesz dostrzec, znam się na RPG'ach :P)

 

Blanry niczego ważniejszego nie dostrzega, lecz zauważa że miasto posiada 4 wierze, 2 pierwsze po stronie, po której on się znajduję, 2 następne po przeciwnej stronie na wprost, są bardzo oddalone od siebie, pozatym to widzi tylko karczmę po prawej stronie, a po lewej kilka straganów. (nie jest to ten sam rynek, podkreślam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik Cię nie zrozumiał, posługuje się językiem elfickim, popatrzał na Ciebie zgorzkniale, i uznał, że bardziej skupi się na swojej pracy.

- Wchodzisz czy nie? -spytał w języku elfickim strażnik.


Barman bierze duży kufel, nalewa do pełna i mówi

- 3 Złota się należy

(tak, walutą jest złoto, jak w WoWie)


(dodam jeszcze, że nie powiedziałem czy macie jakieś fundusze, ale załóżmy że każdy ma po 10złota na start)


(mephisto, robisz coś? wychodzisz z tej fontanny czy kij wie co? nie wiem czy mam Ci opisać amulet czy nie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...