Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.2


sz6sty

Recommended Posts

Jak najlepiej spędzić Pierwszy Dzień Wiosny? Odpowiedź jest jasna - z kucykami!

Już 21.03 D'n'A i Fundacja "Canterlot" zapraszają Was na kolejny Pony Meet w Krakowie.



Więcej informacji na stronie internetowej


Zanim zadacie pytanie sprawdźcie zakładkę FAQ na stronie ;)

Zaproszenie Wideo

 

Strona Internetowa

Wydarzenie na Facebooku

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie strona mało działa.

 

 

Będę, choć niestety nie na cały czas :)

 

 

Prawdopodobnie też się pojawię, o ile dostanę wolne w pracy w tym czasie. Mam dość blisko, a i dobrze będzie zobaczyć znajome mordki.

O tak!! Dwóch znajomych ludzi znów się spotka[myslę, że znacznie więcej]  :) Pewno, że będe :) Ares, szkoda, że Pillstera nie będzie, no ale wszystkiego mieć nie można :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że jego nie będzie? Jak dobrze pójdzie, to przyjedzie na meet, niech no tylko wywlecze się z tej zagranicy.

Chociaż, na chwilę obecną  moje przybycie też stoi pod znakiem zapytania... no ale do meeta jest jeszcze full czasu, to się zobaczy. W każdym razie ja dołączam się od pytania o atrakcje, panele dyskusyjne itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sieje plotki że mnie nie będzie?! Zamierzam się wybrać, choćbym miał spędzić dwa dni w autobusie. I kolejne sześć godzin w drodze do i z Krakowa. Czekam tylko z zapisem i zaklepaniem urlopu, aż data meeta się zatwierdzi na sto procent, ale tak - na jakieś 85% zjadę na te kilka dni i dołączę do bronych mieszkających w ukochanej Polsce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo ruszy rejestracja, a już teraz można się zgłaszać na wolontariusza, lub aby poprowadzić prelekcję / panel na meet'cie! Wystarczy wejść na naszą stronę ponymeet.pl

Ponadto niezwykle miło jest nam ogłosić, że swego patronatu nad imprezą udzieliły:
For Glorious Equestria
Radio Yay
World of Equestria

Więcej niespodzianek wkrótce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle znajomych pysków się wybiera, tyle wolnego czasu (chwała uczelni, że piątki zrobiła wolne). Trzeba będzie wyskrobać spod kanapy drobniaki, odprasować mundur i się wybrać. Pozostaje tylko pytanie, a raczej dwa:

1. Kiedy plan

2. Kiedy info o noclegu (bo niestety mam odrobinę za daleko by nie brać go pod uwagę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć czerpać więcej z tego fandomu, choć muszę pokonać 430 km  to raczej będę :D

 

 

 


1. Kiedy plan
2. Kiedy info o noclegu (bo niestety mam odrobinę za daleko by nie brać go pod uwagę)

Przyłączam się do pytań.

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno utula cię pegazica, jak "zawsze" :) Nie, naprawdę miło się będzie spotkać...

 

Jeszcze gdybym wiedział kto konkretnie, to jestem bardzo na tak, bo niestety nie kojarzę ludzi po nickach, ksywkach, tylko z wyglądu. Ale owszem będzie miło <3

 

Czas zacząć czerpać więcej z tego fandomu, choć muszę pokonać 430 km  to raczej będę :D

 

 

 

Przyłączam się do pytań.

EEeeee tam, ja tam jestem w stanie przyjechać z Poznania (Powyżej 500km), na jeden dzień. Było całkiem zabawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...