Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.2


sz6sty

Recommended Posts

Niezwykle miło jest nam poinformować, że na naszej imprezie będziemy mieć zaszczyt gościć znanego i lubianego aktora – Mikołaja Klimka, który w serialu użyczył głosu Królowi Sombrze, a w fandomie wcielił się w postać naszego patrona – Króla Konimierza Wielkiego.

 

Ponadto pojawiła się już rozpiska atrakcji (dokładny plan godzinowy pojawi się do 15.03), możecie ją sprawdzić tutaj.

 

Przypominamy także, że w zgodzie z tradycją krakowskich meet’ów będzie organizowana aukcja charytatywna, na której będzie można zdobyć wiele ciekawych pamiątek. Jeśli ktoś chciałby ofiarować coś na jej rzecz, zapraszamy po więcej informacji tutaj.

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, prelekcja aTOMa będzie moim punktem obowiązkowym, na którym koniecznie mam zamiar się pojawić, panel Spidiego chyba też. Reszta się zobaczy jak się ułożą i poprzeplatają z innymi planami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackie, aTOM i Spidi, to moje obowiązkowe. Mam nadzieje, że się nie pokryją ze sobą. Na szczęście znów wpadnę z dwoma aparatami :) Uda się to raczej nagrać.

 

Turniej karcianki też ciekawa atrakcja, nigdy na żywo nie widziałem :( Ostatnio nie byłem na turnieju trójkucowym, a i wspólne zdjęcie jest obowiązkowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prelekcja to generalnie polska wersja prelekcji na ten sam temat, którą prowadziłem na ostatnim My Little Konwencie - rzecz jasna z pewnymi zmianami (choćby zgadywanki będą nieco inne). Także zapraszam serdecznie :)

 

I przypominam, że nadal mam 3 miejsca wolne w samochodzie na trasie Pszczyna - Kraków w sobotę rano. Ktoś, coś? - na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, turniej MLP CCG... O tym nie myślałem gdyż gram stanowczo za krótko (od tygodnia), lecz może warto by spróbować. Turniej FiM, poprzednim razem dotarłem do 2 rundy, więc nie tak źle. Może znów spróbuję, jeśli nie będzie kolidować z tymi 2 prelekcjami, czy spotkaniem z aktorem głosowym (nigdy nie byłem na takim, więc jestem ciekaw).

Sporo zajęć, sporo planów (zwłaszcza, ze od Twilightmeeta obiecałem Spidiemu przysiąście i rozmowę o czołgach). Czy ktoś z nocujących, o ile warunki pozwolą, grywa w karciankę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - jak ktoś ma w tydzień przygotować Cosplay? Ja rozumiem, dogadanie się o wszystko, ale póki nie było planu, nie było wiadomo czy jest czy nie. Meh, coś się skombinuje i pytanie jak zwykle - musi być MLP? I jaka to jest forma? Scenka, prezentacja czy hmm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś się dowiedziałem, że jednak dałbym radę jechać na meet, ale rejestracja jest już zamknięta... :/

Dam radę wejść bez niej, czy nie?

Wejściówke możecz chyba na miejscu kupić, ale drożej będzie jak znam zycie.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie uda mi się pojawić na meecie bo koleżanka i kuzynka mają urodziny w ten sam dzień (tag motzno 2 imprezy na raz wooo xD ) noooo i to jest ważniejsze niestety~

Ten kto liczył na to że będę pewnie nikt ale ojtam ojtam xD niestety się zawiedzie. Przepraszam wszystkich i życzę dobrej zabawy~! ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był punkt w regulaminie, że można płacić najpóźniej do 10.03 bodajże

Ale to przy przedpłacie... Na niejscu mozna kupić wejściówkę[ jeśli jeszcze mają, ale bez avka wtedy].

 

Patrz punkt 3. 15 zł przy wejściu bez rejestracji.

aTOM ci wyjhaśnił SWAG :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywnioskowałem, że jeśli Raoul się zarejestrował i chciał płacić to chciał w przedpłacie dyszkę zapłacić, a nie mógł bo rejestracja została zamknięta i teraz przyjdzie mu na miejscu zapłacić 15 zł. Wydaje mi się, że jak się zarejestrował to znajdzie się wejściówka dla niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!
Mając na uwadze osoby spoza Krakowa mamy do zaproponowania 6 miejsc noclegowych w apartamencie oddalonym 10 min od terenu meetu. Pokój posiada łazienkę oraz kuchnie. Opłata za nocleg wynosi 15 zł.
Prosilibyśmy o ewentualną informacje do 19.03 na maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie spędzone dwie godziny, między 14 a 16. Żałuję, że ominęły mnie te wszystkie inne atrakcje, ale najważniejsze, że zdążyłem na wykład aTOM-a i fragment wykładu Spidiego.

Oraz na wspólne zdjęcie - to najważniejsze. :)

Edytowano przez Dark Feather
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super ☺ Byłem od początku do końca i nie żałuje. Dodatkowo spotkałem kilka osób stąd. Świetne prelekcje- zwłaszcza ta o powiązaniach w serialu. Na koniec jeszcze poznałem fajną nowa koleżankę i mimo, że nie ma tu konta- i tak serdecznie pozdrawiam. Aktualnie wracam i czeka mnie jeszcze kilkaset kilometrów A4 :D

Wysłane z mojego Lenovo A3500-FL przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...