Skocz do zawartości

Cześć!


Veenyaa

Recommended Posts

Cześć!

Więc (nie zaczyna się zdania od więc) na początku chciałabym powitać wszystkich członków forum, którzy przeczytają to moje nie poprawne zapewnie gramatycznie przywitanie. Nazywam się Karolina jestem z rocznika 2000. Mieszkam w Piekarach Śląskich. Kucami interesuję się jakieś 3 lata. Zaczeło się to u mnie tak jak u większości. Koleżanka powiedziała mi o MLP ja oczywiście zaczęłam ją wyśmiewać, ale i tak wyszło na to, że w krótkim czasie zaczełam nałogowo oglądać serial. Nie mam ręki do pisania fanficów, ale od ok. 2 lat rysuję kuce na kartce jak i również na komputerze. Nie mam jakiegoś powalającego talentu i jestem tego w pełni świadoma, ale ćwiczę. Mam także swoją oc Lumi Vee (dla niektórych "Nokia"). Imię mało kreatywne, ale ja kreatywna nie jestem. Czasami lubię sobie fandubować. Mam kanał na yt, na który wrzucam swoje "piękne śpiewanie". Oprócz MLP interesuję się anime, mangą i całą resztą związaną z Japonią. Jestem osobą raczej skrytą w sobie a w moich okolicach nie mieszka wiele osób o podobnych zainteresowaniach. Dlatego właśnie chciałabym tu na forum poznać jakieś ciekawe osoby. Gram w tranformice, fortoresse (pewnie źle napisałam nazwę), nekodancer itp. Tyle na mój temat jeśli znajdzie się taki ktoś kogo zainteresuje ma osoba prosz zadawać inne pytania niżej z wielką chęcią odpowiem [emoji12]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Więc (nie zaczyna się zdania od więc) na początku chciałabym powitać wszystkich członków forum, którzy przeczytają to moje nie poprawne zapewnie gramatycznie przywitanie. Nazywam się Karolina jestem z rocznika 2000. Mieszkam w Piekarach Śląskich. Kucami interesuję się jakieś 3 lata. Zaczeło się to u mnie tak jak u większości. Koleżanka powiedziała mi o MLP ja oczywiście zaczęłam ją wyśmiewać, ale i tak wyszło na to, że w krótkim czasie zaczełam nałogowo oglądać serial. Nie mam ręki do pisania fanficów, ale od ok. 2 lat rysuję kuce na kartce jak i również na komputerze. Nie mam jakiegoś powalającego talentu i jestem tego w pełni świadoma, ale ćwiczę. Mam także swoją oc Lumi Vee (dla niektórych "Nokia"). Imię mało kreatywne, ale ja kreatywna nie jestem. Czasami lubię sobie fandubować. Mam kanał na yt, na który wrzucam swoje "piękne śpiewanie". Oprócz MLP interesuję się anime, mangą i całą resztą związaną z Japonią. Jestem osobą raczej skrytą w sobie a w moich okolicach nie mieszka wiele osób o podobnych zainteresowaniach. Dlatego właśnie chciałabym tu na forum poznać jakieś ciekawe osoby. Gram w tranformice, fortoresse (pewnie źle napisałam nazwę), nekodancer itp. Tyle na mój temat jeśli znajdzie się taki ktoś kogo zainteresuje ma osoba prosz zadawać inne pytania niżej z wielką chęcią odpowiem [emoji12]

 

1. A więc witam  :fluttershy5:

2. Rocznik 2000 - armagiedon będzie!!! Armagiedon!!! A tak na serio... rocznik 1985 się kłania.

3. Rysowanie na kartce, komputerze... próbowałaś na ścianie? No wiesz... "szprejem"  :aj5:

4. Moja znajoma, mając tyle lat co Ty, też mówiła wszem i wobec, że nie ma talentu. A miała. Śpiew. 

5. Interesuje cię Japonia... nie jest tak piękna jak na obrazku  :ajsleepy:

6. Chyba każdy ma tutaj swojego OCka. Lepszego lub gorszego, ale jednak ;)

 

###

 

Kilka pytań:

 

1. Ulubiony kolor?

2. Do którego kuca, twoim zdaniem jesteś podobna?

3. Jesteś skryta? Hmm... czy robiłaś kiedyś test MBTI? Wedle niego jestem introwertykiem. A oto kucykowa wersja wyników MBTI

 

Myerspony.jpg?1306994816

 

5. Skoro potrafisz rysować, lub przynajmniej próbujesz, to chciałabyś tworzyć komiksy? (np. ze swoim OC)

6. Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki... i dlaczego nie jest to trance?  :twiblush:

 

A oto mały muzyczny prezencik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A więc witam :fluttershy5:

2. Rocznik 2000 - armagiedon będzie!!! Armagiedon!!! A tak na serio... rocznik 1985 się kłania.

3. Rysowanie na kartce, komputerze... próbowałaś na ścianie? No wiesz... "szprejem" :aj5:

4. Moja znajoma, mając tyle lat co Ty, też mówiła wszem i wobec, że nie ma talentu. A miała. Śpiew.

5. Interesuje cię Japonia... nie jest tak piękna jak na obrazku :ajsleepy:

6. Chyba każdy ma tutaj swojego OCka. Lepszego lub gorszego, ale jednak ;)

###

Kilka pytań:

1. Ulubiony kolor?

2. Do którego kuca, twoim zdaniem jesteś podobna?

3. Jesteś skryta? Hmm... czy robiłaś kiedyś test MBTI? Wedle niego jestem introwertykiem. A oto kucykowa wersja wyników MBTI

Myerspony.jpg?1306994816

5. Skoro potrafisz rysować, lub przynajmniej próbujesz, to chciałabyś tworzyć komiksy? (np. ze swoim OC)

6. Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki... i dlaczego nie jest to trance? :twiblush:

A oto mały muzyczny prezencik.

1. Granatowy

2. Pinkamena

3. Nie robiłam tego testu, ale napewno skorzystam.

5. Już próbowałam zabawy z komiksami i bardzo chciałabym robić je lepiej ^^

6. Remix'y (wielbię to)

Pozdrawiam :)

https://m.youtube.com/channel/UCFu8_nN6zvXPd6lH09_4HHw <---- mój yt

nirelleponyartist.deviantart.com <---- moje dA

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Karolina

>Rocznik 2000

>Interesuje się mango i animu

>Rysuje

 

Epidemia! Mówię! Epidemia Karolin się zaczyna! Czyżby po trzech latach od mojego dołączenia tutaj zaczęły się robić moje klony?! Zaczynam się bać! T.T

 

A tak na serio to witaj. Miło mi, że dołączyła osoba łudząco podobna do mnie i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej~ <3

tumblr_inline_mxu03sm2Bu1rx4m82.gif

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Karolina

>Rocznik 2000

>Interesuje się mango i animu

>Rysuje

Epidemia! Mówię! Epidemia Karolin się zaczyna! Czyżby po trzech latach od mojego dołączenia tutaj zaczęły się robić moje klony?! Zaczynam się bać! T.T

A tak na serio to witaj. Miło mi, że dołączyła osoba łudząco podobna do mnie i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej~ <3

tumblr_inline_mxu03sm2Bu1rx4m82.gif

Też mam taką nadzieję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 * Witaj na forum :cheese: .

*  Rocznik 2000 ... wita cię 2003 :twihug:

*  Rysujesz na komputerze i kartkach , pewnie cudnie :rwink:

* Też mam kanał na yt i fan dubbinguje , ale narazie wrzuciłam tylko 4 piosenki nightcore robiona przez siebie i jedno PMV  :twilight7:

* Interesujesz się Japonią :rarityexcited:  ja ćwiczę karate kyokushin :MJTQO:

* Osoba skryta ? :rarity5: . Witaj w gronie

Miłej zabawy na forum :giggle::rdblink:

 

 

 

 

 

tumblr_nay3jsReXW1t55w45o2_250.gif

Edytowano przez Wili Magic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Witaj na forum :cheese: .

* Rocznik 2000 ... wita cię 2003 :twihug:

* Rysujesz na komputerze i kartkach , pewnie cudnie :rwink:

* Też mam kanał na yt i fan dubbinguje , ale narazie wrzuciłam tylko 4 piosenki nightcore robiona przez siebie i jedno PMV :twilight7:

* Interesujesz się Japonią :rarityexcited: ja ćwiczę karate kyokushin :MJTQO:

* Osoba skryta ? :rarity5: . Witaj w gronie

Miłej zabawy na forum :giggle::rdblink:

tumblr_nay3jsReXW1t55w45o2_250.gif

Witam bardzo miło mi cię poznać ;3
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...