Skocz do zawartości

WTF?! Dziwna strona internetu


Towarzysz Wiesio

Recommended Posts

Wat8.jpg?1315930535

 

Ok, let's do this. Dzielimy się ciekawymi obrazkami, gifami czy filmikami znalezionymi w czeluściach internetów. Nieważne czy śmieszne czy straszne, warunek jest jeden - muszą być naprawdę dziwne, WTF, co ja pacze :crazytwi3: .
Dawajcie, wierzę w was :fluttershy4:
 
To ja rozkręcam moimi ulubieńcami:

vsykm.gif
 


 
c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o umieszczanie szybko migających gifów, lub/i grafik o bardzo intensywnych kolorach w spoilerach, ze stosownym ostrzeżeniem. Coś takiego może wywołać atak epilepsji, nawet u kogoś kto nie wiedział, że jest chory (zdarzają się przypadki, że coś takiego może go wywołać u zdrowych osób). Mam nadzieję, że administracja podzieli moje zdanie.

 

Przykładowy GIF - uwaga, szybko migające kolory!

0AD3JMN.gif

Grafika. Intensywne kolory:

 

Epilepsy_Warning___Kl_Graph1_by_JattMack

PS. To samo dotyczy "screamerów".

###

Od siebie dorzucę, coś dla tych, którzy zamiast siostrzyczce biorą kucyka dla siebie xD

Funny-memes-14.jpg

Klasówki nie są takie straszne...

k2.jpg

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o umieszczanie szybko migających gifów, lub/i grafik o bardzo intensywnych kolorach w spoilerach, ze stosownym ostrzeżeniem. Coś takiego może wywołać atak epilepsji, nawet u kogoś kto nie wiedział, że jest chory (zdarzają się przypadki, że coś takiego może go wywołać u zdrowych osób). Mam nadzieję, że administracja podzieli moje zdanie.

 

Przykładowy GIF - uwaga, szybko migające kolory!

 Racja, słuchać moda. Dobry przykład swoją drogą, i bez epilepsji się go czuje :oops:

 

Od siebie dorzucę, coś dla tych, którzy zamiast siostrzyczce biorą kucyka dla siebie xD

Ha, dziecięce marzenie mojej siostry, ojciec do dzisiaj wspomina jak go męczyła o kucyka :giggle: Na szczęście nie była tak mściwa. Zresztą, to ja byłem domowym piromanem :5N9ul:

 

3 grosze:

ba6.gif

Święty Piotr z Werony niewzruszony:

jacomart.jpg

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Internetowy derp? Trafiliście w mój czuły punkt :3
 
No to na początek trochę pizzy :drurrp::


duLRre3.jpg
AIgOU4K.jpg
MUlsNiS.jpg
P8ZMzNn.jpg
sLvvUcr.jpg
yJxBdd8.jpg
jd9HrBk.jpg
MFTtjS9.jpg
KFiSgcb.jpg
NShkYUT.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z kucykiem jest genialna. Aha, z kaktusem wiąże się ciekawa historia. Pokazywali to na Discovery, w programie, który prowadzi ten krasnoludek z Top Gear.

Pewien facet, chciał zaimponować kolegom. Gdy mijali około 2m kaktusa, ten postanowił kopnąć "igłę". Niestety, gatunek tego kaktusa był wyjątkowo wredny. Igły pękały bardzo łatwo i miały niewielkie "haczyki", takie jak wkręt (kołek, jak zwał tak zwał): łatwo włożyć, trudno wyjąć (zwierzę. które się na niego nadziało, roznosiło nasiona). A że igła miała jakieś 15 cm długości... przebiła mu "laczka" i wbiła się w stopę pod kątem. Bez operacji nie dało się go wyjąć.

 

Pamiętacie film "Znaki"? Oto alternatywna wersja trailera:

Filmik zawiera brzydkie słowo na "k".

Dla spostrzegawczych "beep" "beep" - prawdziwe czy nie?

A jednak wróżka nie wie wszystkiego...

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z kucykiem jest genialna. Aha, z kaktusem wiąże się ciekawa historia. Pokazywali to na Discovery, w programie, który prowadzi ten krasnoludek z Top Gear.

Pewien facet, chciał zaimponować kolegom. Gdy mijali około 2m kaktusa, ten postanowił kopnąć "igłę". Niestety, gatunek tego kaktusa był wyjątkowo wredny. Igły pękały bardzo łatwo i miały niewielkie "haczyki", takie jak wkręt (kołek, jak zwał tak zwał): łatwo włożyć, trudno wyjąć (zwierzę. które się na niego nadziało, roznosiło nasiona). A że igła miała jakieś 15 cm długości... przebiła mu "laczka" i wbiła się w stopę pod kątem. Bez operacji nie dało się go wyjąć.

 

Dla spostrzegawczych "beep" "beep" - prawdziwe czy nie?

 

A jednak wróżka nie wie wszystkiego...

 

 

Bo to pizza z koniną, tak zdemaskowali aferę. Co do faceta z igłą - może pomyśli następnym razem, uwielbiam jak takie kretony dostają nauczkę.

Filmik z tą panią powiedziałbym że fejk, jeśli nie, to nasz bohater powinien... uciekać, babka jest :crazytwi2:

A co do rowerka, to może zostawił tak jak ja kiedyś, pod sklepem na noc, bez przypinki :twiblush:

Ale, wyobraźcie sobie, na drugi dzień stał w tym samym miejscu! Faith in humanity restored.

 

Dalsze WTF. Na początek więcej tego samego, tym razem z krówkami (dalej czekam na kuce  :pbpt:  )

 

(Obrazki linkuję pośrednio, bo z tej stronki nie pozwala mi ich wrzucać)

W tym obuwiu nie widzę nawet najbardziej hardkorowego hipstera:

https://i.chzbgr.com/maxW500/4643979520/h7AC98D46/

 

Słodki piesek :fluttershy4:  Ciekawe jak się wabi:

https://i.chzbgr.com/maxW500/7578956544/h2A9358F4/

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, słuchać moda. Dobry przykład swoją drogą, i bez epilepsji się go czuje :oops:

Nie jestem moderatorem "pełną gębą". Różowy kolor = moderatorzy własnych działów. Zielony kolor = moderatorzy wszystkich i wszystkiego :) Ja, jako "moderator" (wolę określenie "opiekun") działu Lyry, mam w tym miejscu takie same prawa oraz ograniczenia jak inni (to tak dla rozwiania wszelkich wątpliwości).

ale to ryje w bani :drurrp:

Właśnie dlatego ma być w spoilerze, ze stosownym ostrzeżeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

https://www.youtube.com/watch?v=UnuylJxR5TM&list=WL&index=60

 

https://www.youtube.com/watch?v=kUNYlEP8vwU

 

1623578_400183700162548_5975725768411466

1425955613160.jpg
Patrzcie to szpieg!1111!!!
1425955110634.gif
Nienawidzę szpiegów 
 
61b0b015edf66c195b805ae52bee7249.jpg
Edytowano przez Draft RedLine
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...