Skocz do zawartości

WAŻNE!! Ogłoszenie względem mojej funkcji i tak dalej


Recommended Posts

Sprawa jest prosta. Opuszczam to forum. 

Nie będę więc dłużej prowadziła działu i pojawiała się tutaj. Może jeszcze przez kilka dni zajrzę czy jakiś znajomy coś napisał i inne takie bajery, ale nie mam zamiaru dłużej się udzielać. 

 

Powody? Ludzie mnie tak denerwują, że jestem zmuszona unikać portali społecznościowych żeby odzyskać kontrolę nad złością. To forum niestety ma więcej wad niż zalet. Są ludzie fajni, ale ponad nimi stoi banda idiotów. Nie będę wymieniała każdego z osobna. Powiem tylko, że zachowanie moderacji jest wisienką na tym gorzkim torcie. Zwłaszcza pewnej osoby, która moderatorem być nie powinna z racji swego podejścia do userów i wywyższania się. 

 

Do tego dochodzą homofoby wszelkiej maści, cnotki srające się o każdą rzecz związaną z seksem, debilizm szeroko pojęty (do wielu ludzi zwyczajnie nie da się dotrzeć; idą w zaparte i koniec), a także fakt, że najciekawsze tematy + większość moich wątków stoi pusta. Brak aktywności nie zachęca do dalszej pracy. 

 

To tyle. Piszę to tutaj, ponieważ jestem moderatorką...sorki, byłam...i uważam, że reszta ma prawo wiedzieć. Piszcie sobie tutaj śmiało co chcecie, mam nadzieję, że wredne mody wam nie zamkną tematu jeśli się rozgadacie. 

  • +1 4
Link do komentarza

Cóż, szkoda. Naprawdę szkoda.

Tym bardziej, że ciekawe tematy dotyczące historii faktycznie stały, a dawały one spore możliwości do rozmowy. Przyznaję, iż to po części moja wina, ale ja ostatnio mam sporo na głowie. Nie tylko udzielanie się na forum, ale w ogóle moje życie społeczne... nie, ostatnio nie ma czegoś takiego :oops:

 

Powodzenia zatem w odnajdywaniu ścieżki ku wewnętrznej harmonii duszy i ciała, i niechaj zen spłynie na Ciebie w wysokoprocentowej postaci :D

 

P.S. Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż nie zaliczam się do którejś z wymienionych, grup frustrujących... :twilight3:

  • +1 2
Link do komentarza

Wzruszyłbym się, ale jakoś nie ma nad czym. Szkoda tylko, że odeszła z tak "błahego" powodu.

Na szczęście miałem okazję przez chwilę z nią porozmawiać. Ech...

 

 

homofoby wszelkiej maści

Uszatka była odmiennej orientacji seksualnej? Nawet nie wiedziałem.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza

Nie dziwię się, w sumie też ostatnio rozważam odejście z tych i kilku innych powodów - mam wrażenie, że forum odciąga mnie od wielu istotnych spraw, więc chcę usunąć je z listy sposobów na marnowanie czasu. Zobaczymy. Do wakacji na pewno stąd zniknę, a do tego czasu będzie mi brakować Uszatki. Jedna  z moich bardziej ulubionych userek na forum (i Hugoholic zawsze cie zachwala a to też mój kumpel, więc wierzę mu, że jesteś super). ;D

  • +1 1
Link do komentarza

Właśnie mi przyszło do głowy. Moja ulubiona piosenka z dzieciństwa (i nadal nią jest :D ), niech posłuży jako przypomnienie Twojego, Uszatko, opowiadania. Kto nie czytał, nie będzie wiedział, o co chodzi :interesting:

https://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U

 

Najlepsze pożegnanie dla Twojej osoby, jakie z mojej strony mogę wykoncypować :)

Ale mam nadzieję, iż prawdą jest to, co pisał Jaksezzz, tzn. iż "zawsze wracają". Zobaczymy...

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza

Jestem coraz mniej na forum. Zazwyczaj  czytałam wypowiedzi innych, tylko od czasu do czasu, sama się wypowiadałam, ale teraz i to robię coraz rzadziej. Forum przymiera, w najciekawszych tematach nie ma już życia. Jak dla mnie, te forum zaczyna tracić ,,to coś''. 

Na pewno nie odejdę od razu, bo nie zamierzam ,,od tak'' odejść. Po prostu jeśli nadal to forum będzie jakie jest, nie będę miała po co tu wchodzić. Mogłabym złożyć podanie,na stanowisko Uszatki, mogłabym spróbować ratować to co zostało, aby forum stało się po prostu ciekawsze, ale nie wiem czy jest sens. Tu już nie chodzi nawet o kucyki, a o sentyment.

  • +1 2
Link do komentarza

Jestem coraz mniej na forum. Zazwyczaj  czytałam wypowiedzi innych, tylko od czasu do czasu, sama się wypowiadałam, ale teraz i to robię coraz rzadziej. Forum przymiera, w najciekawszych tematach nie ma już życia. Jak dla mnie, te forum zaczyna tracić ,,to coś''. 

Na pewno nie odejdę od razu, bo nie zamierzam ,,od tak'' odejść. Po prostu jeśli nadal to forum będzie jakie jest, nie będę miała po co tu wchodzić. Mogłabym złożyć podanie,na stanowisko Uszatki, mogłabym spróbować ratować to co zostało, aby forum stało się po prostu ciekawsze, ale nie wiem czy jest sens. Tu już nie chodzi nawet o kucyki, a o sentyment.

<LOW GORE GIF>

xZZEBGD.gif

Mimo iż nie siedzę czesto na tym forum czasem wbijam zobaczyć czy jest coś ciekawego albo dopier*lic Lovecraftowi a tu weterani odchodza :C

 

Zazwyczaj koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego szczerze życzę Ci oby lepszego.

  • +1 2
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...