Skocz do zawartości

Trójmiejski Cadancemeet!


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

tribrony_siblings_by_ruhisu-d6wmm7t.png


Stowarzyszenie Tribrony
ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowego w naszej skali ponymeeta!

Nie będzie prelekcji, kalambur, warsztatów graficznych czy Fighting is Magic. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować pewne niecodzienne atrakcje, czyniącego imprezę niecodzienną.
Otóż... zapraszamy na koncert! Znany niektórym Ishy wykona kilka kawałków, np. "Awesome as I Wanna Be", a my razem zaśpiewamy! Jak na starych meetach z czasów Piro!


Co więcej?


Pamiętacie akcję "Chodzę do Biblioteki"? Różni ludzie robili sobie wtedy zdjęcia, na których chcieli okazać zwykłych siebie.
My też będziemy mieli taka możliwość!
Zaprosiliśmy zawodowego fotografa. Obiecał wpaść na meeta i zrobić nam piękną sesję. Każdy chętny będzie mógł zaprezentować się w wybranej przez siebie kreacji. Temat:


JESTEM BRONYM


Pokażmy jacy jesteśmy! Kim jest brony, o co chodzi z tymi kucykami! Będziemy mieli świetną pamiątkę, a także środek promocyjny!


ZAPRASZAMY: 28 lutego 2015 roku, GDAŃSK

12:00-18:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 81, ulica Siedleckiego 14, Gdańsk



Dokładne miejsce wkrótce.














commission_for_rejim_by_ruhisu-d7uvznl.p

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://staszek-fistaszek.pl/wp-content/uploads/2012/12/DSC_2712-Custom.jpg kiedyś w Gdańsku była taka akcja promująca czytelnictwo. My też porobimy sobie ładne portrety na białym tle, aby mieć eleganckie pamiątki z bycia broniaczem.

A potem wywiesisz je na przystankach z hasłem: ,,Jestem Bronym i jestem z tego dumny"? Bez obrazy dla chętnych i zgromadzonych, ale po prostu nie mogłem, tak mi się skojarzyło po zapodanym zdjęciu. Niemniej pomysł fajny i jeśli cena będzie przystępna, to może se zrobię takie pamiątkowe foto. (szkoda tylko, że się ogoliłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce pewne: Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 81, ulica Siedleckiego 14, Gdańsk.

Dalej się nie dało? Przecież jeśli dobrze patrzę na mapę, to prawie w samym Sopocie.

No nic, trzeba ogarnąć sensowny dojazd i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam rozumieć, że wskazane, a bynajmniej nie niewskazane, jest pokazanie jednocześnie siebie jako bronego, jak i ,,siebie z poza fandomu"? Np. poeta powinien przyjść w bluzie z kucykiem i ustawić się do zdjęcia z ulubionym tomem wierszy? Przedstawiciel mniejszości narodowej (w ogóle są tacy w polskim fandomie? xp) z kucykowymi przypinkami na ubraniu i flagą swojego państwa w ręce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...