Skocz do zawartości

Niedziałające awatary


Sosna

Recommended Posts

Avki nie działają i jest coraz to gorzej, bo jeszcze wczoraj dawało się załatwić ten problem poprzez wpisanie w pasek adresu https a dzisiaj wyskoczyło mi, że strona o takim adresie nie istnieje, zamiast standardowego komunikatu o błędzie w certyfikacie. Zgłaszam, bo wiem, iż nie jestem jedyną osobą, u której ten problem występuje, więc wykluczyłem problem sprzętowy, czy z internetem, gdyż dzieje się to niezależnie od platformy, z której korzystam z forum. Sprawdziłem na dwóch komputerach z różnymi systemami (Windows 7 i Debian) i trzech telefonach z włączonym pakietem danych i WiFi oraz z wyłączonym WiFi, więc nie jest możliwym, by problem leżał po mojej stronie, więc wypadałoby naprawić :v

Edytowano przez Sosna
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

 

Do tej pory problem z avkami występował u mnie w nielicznych przypadkach i głównie na FF. Teraz zaś avki w ogóle się nie wczytują, łącznie z moim. Wniosek: SKAJ POPSUŁ! ZNOWU!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem jest coraz gorzej bo teraz nie widzę nawet swojego a jak się logowałem to był

 

52f7636ea0.png 

Windows 7 Home Premium, przeglądarka Chrome

 

@edit

Teraz zauważyłem, że na stronie głównej większość miniatur się wyświetla a jak się wejdzie w temat to te avatary, które było widać też znikają.

Edytowano przez sloyth 06.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie, ludzie... Na cholerę tyle spamu w temacie?

Zgłoszenie jest, to czekać. Wejdzie czerwony to naprawi. Pisanie kolejnych postów nic nie zmieni, poza spowalnianiem forum (bo zapycha bazę).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srsly? :rainderp:

 

- Nie ma logo

- Wcięło guziczek od przyznawania reputacji

- Forum działa jak ślimak na kwasie

 

Jak ja w tych warunkach mam banować użyszkodników? :v

 

Nie sprawdzałem nocnego, już jest okej

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...