Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Klan World of Tanks MLP - Polska Głosowanie


Flippyn

  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien objąć dowódco w klanie?

    • Posealor
      6
    • Maczmar
      1


Recommended Posts

Witam, jako, że rezygnuję ze stanowiska dowódcy w naszym klanie, przekażę stanowisko mojemu następcy, który zostanie wyłoniony w tych oto wyborach. Zasady są proste: Głosują tylko członkowie klanu co zostanie sprawdzone podczas liczenia głosów, więc na czas wyborów rekrutacja zostaje zamknięta. Kandydaci nie głosują. Głosy można oddawać do niedzieli do godziny 15.00.

Sposób głosowania: Wybieramy głos w naszej ankiecie, po czym piszemy post poniżej, a w nim swój nick klanowy, głosy bez posta się nie liczą.

Wybory zostaną rozstrzygnięte w niedzielę, o godzinie 18 zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki wyborów, po których (jeżeli będzie dosyć osób zagramy sobie kilka potyczek), a o godzinie 19 oficjalnie zostanie przekazane dowódctwo nad klanem nowemu dowódcy.

Kto zostanie nowym dowódcą? Maczmar? Posealor? To zależy już od was. Wybierzcie mądrze moi kucykowi pancerniacy ! Pozdrawiam Flippyn                                                                              blood_flippy_2_by_flippyfunclub-d3j1ppm.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kysz, ucz się kiedy ja nie uczę! :{>

Albo jedź tym czołgiem :v

Albo nie, obecne zajęcie też ujdzie.

 

Jak pojedynek to tylko w loltraktorach albo elc amx (ten drugi na taranowanie najlepiej). Albo najlepiej w PZ II J bez goldowej amunicji :D

Albo na czas kto szybciej zniszczy w KV1 5 elc przez taranowanie :D

Albo jakikolwiek gupi ciekawy pomysł.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli przestałem już grać (znudził mi się WoT, sorki), to i tak oddałem głos.

Po 10h Nie zorientowałem się że nie wstawiłem swojego nicku D:  Modren97

Edytowano przez Modren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybory zostaną rozstrzygnięte w niedzielę, o godzinie 18 zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki wyborów, po których (jeżeli będzie dosyć osób zagramy sobie kilka potyczek),                                                                

 

 

Wyniki nie zostały podane na czas... No cóż, trudno. Ale nie było nawet nikogo, żeby sobie chociaż plutony pograć. (Były dwie osoby, które bardzo szybko poszły, nawet nie racząc mi odpowiedzieć.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to dawno w wota nie grałem i musiałem pobrać aktualizacje. Byłem coś koło 19:30, zagrałem parę bitew i stwierdziłem że ze swoim dzisiejszym internetem nie pogram zbyt efektywnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...