Skocz do zawartości

II Derby Wonderbolts - Regulamin + zapisy (zakończone)


Kacpi

Recommended Posts

2dmh8op.jpg

 

 

Ledwo opadły nam emocje po I derbach, które zwyciężyła Fleetfoot, a jak dla mnie największą niespodzianką było dopiero czwarte miejsce Spitfire i trzecie Misty Fly

A ja byłem drugi

A ty byłeś drugi. Nadszedł teraz jednak czas na drugą edycję tych prestiżowych dla każdego pegaza zawodów. Ponownie najlepsi z najlepszych staną na linii start-meta i walczyć będą o zwycięstwo. Czujecie już te emocje?

Ja już cały drżę.

Nie obyło się bez zmian w regulaminie. Soarin, mogę Cię prości o odczytanie nowego regulaminu?

Oczywiście

1. Liczba pegazów: 16

2. Do derb można zgłosić swojego pegaza (w postaci postu w tym temacie) tworząc jego krótką kartę postaci: Imię; wiek (minimum 18 lat); płeć; kolor: sierści, grzywy, ogona; charakter; umiejętności (krótko, czy jest szybki, zwinny i temu podobne) i to czego oczekuje po swoim udziale w derbach, czy liczy na zwycięstwo, czy raczej jest świadom swoich nie najlepszych możliwości i wie, że nie ugra za dużo. W przypadku nie zajęcia całej listy startowej wolne miejsca zastępują kucyki z kanonu.

3. Przed zawodami kucykom rozlosuje się numery startowe (od 1 do 16), aby wpisać je do programu zawodów o którym więcej później.

4. Jednocześnie startuje 4 zawodników na zasadzie każdy z każdym (każdy pegaz ściga się 5 razy; razem odbędzie się 20 biegów). Bieg trwa 4 okrążenia

5. Każdy post to jeden bieg. Ten kto jako pierwszy go opisze ustala kolejność na mecie. Zakazuje się opisy zawierające gore i clop.

6. Opis biegu musi składać się przy najmniej z 5 zdań. Pegazy mogą się tasować między sobą, mogą lecieć jak po sznurku. Macie pełną dowolność.

7. Nie faworyzujcie kucyków, których sami zgłosiliście i nie piszczcie, że któryś z pegazów oszukuje podczas zawodów. Bądźcie fair play :)

8. Program zawodów to wizualizacja kolejności biegów oraz zebranych przez kucyki punktów w tych zawodach. Program będzie na bieżąco aktualizowany i każdy będzie miał do niego wgląd.

9. Miejsca w każdym biegu będą punktowane:

I - 3 pkt.

II - 2 pkt.

III - 1 pkt.

IV - 0 pkt.

10. Po rozegraniu 20 biegów pierwsze dwa kucyki z największą ilością punktów awansują bezpośrednio do finału. Miejsca 3-6 awansują do "biegu ostatniej szansy". Pierwsza dwójka z dodatkowego biegu awansuje do finału. Zwycięzca finału wygrywa całą imprezę.

11. W przypadku, gdy kucyki mają równą ilość punktów sprawdza się wpierw ilość ich zwycięstw w zawodach. Jeśli jest ona równa to później kolejno drugich i trzecich miejsc. Jeśli dalej nie ma rozstrzygnięcia sprawdza się ich bieg bezpośredni

12. Poza punktami dla pegazów każdy użytkownik zdobywa też punkty dla siebie. Pisząc post o jednym biegu zdobywa się punkt. Na koniec punkty za aktywność są sumowane, a użytkownik z największą ich ilością otrzyma nagrodę w postaci: 125-AwardImgMaster-1408298662.png Przewidziana jest również nagroda dla miejsc niższych od pierwszego w przypadku większego ruchu lub przy wyrównanej ilości punktów u liderów.

13. Dodatkowe punkty użytkownicy mogą otrzymać jeśli zgłoszony przez nich pegaz zajmie konkretne miejsce na koniec zawodów.

Od 1 do 4 - 4 pkt.

Od 5 do 8 - 3 pkt.

Od 9 do 12 - 2 pkt.

Od 13 do 16 - 1 pkt.

14. Powstaje coś takiego jak “Hala sławy”, w której wpisywani są użytkownicy aktywni podczas derb oraz kucyki, które odniosły w nich triumf (pierwsza czwórka) UWAGA! Za pierwszą edycję nie ma nagród.

15. 17 luty jest ostatnim dniem zapisywania pegazów.

 

Regulamin i zasady zabawy uległy zmianie. Mam jednak nadzieję, że wyjdą one tylko na dobre.

Więc zapraszam do zapisywania swoich pegazów (za to też jest punkt). Plan zawodów i oficjalne rozpoczęcie zostanie ogłoszone kilka dni po zakończeniu rejestracji zawodników.

 

Pamiętajcie, że każdy użytkownik, nie zależnie od tego, czy zapisał pegaza do zawodów, czy nie, może brać udział w zabawie.

 

Wszelkie pytania można zadać w poście w tym temacie, albo wysłać je bezpośrednio do mnie na PW.

 

Zapraszamy do zapisywania pegazów i udziału w zabawie.

Soarin i Kacpi01_PL

Edytowano przez Kacpi01_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Blood Star

 

Wiek: 19 lat

 

Płeć: Klacz

 

Kolor: Jest ciemnoszarą klaczą, o ciemnoczerwonej grzywie i ogonie. W grzywie ma szaro-czerwone pasemka.

BS.png

 

Charakter: Jest zawziętą „metalówą”. Jest trochę nadpobudliwa, ale myśli, zanim coś zrobi lub powie. Jest kulturalna, umie skupić się na tym, co robi, chociaż ma dni, kiedy myśli o niebieskich migdałach. Blood Star to bystry i spostrzegawczy kucyk

 

Umiejętności: Jest zwinna i szybka, doskonale lata zygzakiem. Jest zabójcza na krótkich dystansach, ale na długich też sobie radzi.

 

Po udziale w derbach oczekuję: Liczę  na dobrą zabawę, na adrenalinę. Chociaż fajnie byłoby coś zdobyć… Przynajmniej trzecie miejsce…

Edytowano przez Arwena_115
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...