Skocz do zawartości

Upiór [NZ][Violence][Adventure][Dark]


Recommended Posts

Przedstawiam Wam wszystkim mojego pierwszego fanfika... o ile w ogóle można to tak nazwać. Opublikowałem to już parę miesięcy temu na MLPFiction, teraz publikuję tutaj, ponieważ... no, bo tak. Pomysł wpadł podczas grania w "Śródziemie: Cień Mordoru" i na tejże grze się wzorowałem, mimo to nadal nie jestem pewien, czy w tytule wpisywać [CROSSOVER]. A więc nie wpiszę. Lojalnie ostrzegam: jest niemalże pewnym, że sztampa wylewa się z tego tworu niemal nieustannie. Błędów być nie powinno, ale nie powinno się również podwyższać wieku emerytalnego, a więc jeśli ktoś jakiś znajdzie, to bardzo bym prosił o zakomunikowanie mi o takowym. Opowiadanie rozwijam bardzo, podkreślam BARDZO nieregularnie. Tak czy inaczej, serdecznie zapraszam do czytania!

 

Prolog

 

Rozdział I

 

Rozdział II

 

Rozdział III

 

Rozdział IV

 

Rozdział V

 

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jeszcze tag [NZ] do nazwy tematu, a od strony techniczo-organizacyjnej będzie OK.

Co do tagu Crossover - jestem zdania, że używamy go tylko wtedy, gdy otwarcie "krzyżujemy" kucyki z innym uniwersum lub tworzymy ich ponyfikacje (takimi fikami będą choćby "Fallout: Equestria" czy rodzima "Wiedźma"). Zaczerpnięcie pomysłów z innych dzieł nie wymaga raczej takiego otagowania (acz w dobrym guście jest napisać, co i z czego wzięliśmy).

EDIT: tag mi się pomerdał, ale i tak dodaj.

Edytowano przez Whining Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...