Skocz do zawartości

South park


Rapid

Recommended Posts

Jak dla mnie, South Park jest kopalnią śmiechu, bezsensownych tekstów, oraz absurdów. Co jakiś czas jakieś lepsze odcinki można znaleźć, więc można co jakiś czas tam obejrzeć odcinek :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy nie oglądałem, ale jeśli ktoś sądzi, że South Park to idiotyczna bajeczka dla gimbusów, w której chodzi tylko o przekleństwa i denne żarty, ten żyję w olbrzymim będzie.

Szczerze mówiąc, bardzo chętnie obejrzałbym to wszystko, ale internet na limit...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial genialny, szkoda tylko, że w naszej telewizji tak trudno go dorwać, (od dawna go nie widziałem w tv). Nasza odpowiedź na ten serial wspomniani "Włacy much", też trzyma wysoki poziom i serio nie mamy co się wstydzić naszym serialem, i na pewno nie jest to słaba podruba. Oba seriale jednak są raczej dla starszych widzów, mimo to też polecam oba :enjoy:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Sołcz Park <3
Muszę znaleźć tylko motywację żeby doobejrzeć obecne odcinki :D Też zacząłem sobie pod koniec roku szkolnego oglądać i strasznie mi się spodobał. Lubię takie edgy tematy i żarty to South Park mi bardzo przypadł do gustu. Wspomniani wcześniej Włatcy Móch trochę mniej ale ostatni raz ich widziałem jak miałem może 14 lat około to pewnie też nie byłem do końca gotowy na tego typu humor.

Ale South Park właśnie co mnie zdziwiło ma jakiś przekaz i do dosyć głęboki często. Na początku się spodziewałem tępych żartów o innych rasach religiach i ogólnie obrażanie wszystkiego ale mimo świetnych żartów serial ten potrafi zmienić jakoś poglądy. Również wszystkim polecam i idę szukać swojej motywacji żeby obejrzeć od 14 sezonu dalej. Chyba powrót do kuców mi trochę przeszkodził :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Swego czasu oglądałem to regularnie. Bardzo fajna kreskówka, humor często obsceniczny, ale jednocześnie inteligentny i zawsze był jakiś morał na koniec. Pierwsza rzecz z South Parkiem, na którą się natknąłem, to była pełnometrażówka, która jest dla mnie znakomita. Wtedy mnie jakoś wzruszyła śmierć Kenny'ego i cała ta sytuacja z Szatanem wydawała mi się uduchowiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial bardzo dobry, jeżeli ktoś próbuje porównać go do władcy much to chyba wypadł z kojca o jeden raz za dużo. South Park trzyma wyższy poziom, ma więcej nawiązań, a morały odcinków są zaskakująco dobrze przemyślane i uczą lepiej niż niejeden pseudo inteligentny film.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...