Skocz do zawartości

Prawdopodobnie odejście


Recommended Posts

Cześć i czołem, towarzysze, koledzy i koleżanki.

Nie jestem pewna czy jestem dobra w pożegnaniach, czy nie. Na wszelki wypadek wyciągnijcie chusteczki, albo zdobądźcie Złotą Malinę za odpierdolenie najgorszego dramatu w dziejach forum.

Jest to w zasadzie temat dla ludzi, którzy byli mi bliscy, z którymi się kontaktowałam, których wkurzałam, z którymi się kłóciłam.

Myślę, że podjęłam decyzję o odejściu. Dam sobie jeszcze kilka dni na zastanowienie, bo takie rzeczy warto przemyśleć, żeby przypadkiem nie zmienić zdania, kiedy będzie za późno (a w tym jestem dobra). Jeśli nie odejście, to przynajmniej długa przerwa.

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili mi swój czas i z którymi mogłam gadać. Od 2013, kiedy to dumnie założyłam konto dużo się zmieniło, ale podsumowując, to były całkiem spoko lata i całkiem fajnie zmarnowany czas (którego zmarnowania w zasadzie nie żałuję). Dziesiątki sesji rpg, które były dla mnie rozrywką, pouczające jak nie wiem dyskusje, no i przede wszystkim PONIACZKI. Bo poniaczki są super, co nie?

Wiadomo, byli też ludzie którzy mnie irytowali, są nadal, czasem zastanawiałam się jakim, kurwa, cudem ktoś może mieć tak spaczone spojrzenie na świat, albo być tak niedojrzałym ludziem, no ale samo wstąpienie na forum o kucykach nie gwarantowało dyskusyjnej utopii.
Nie będę się rozpisywać o tym, że forum się kończy bo ludzie są idiotami, są źli, niedobrzy, bo moderacja zua i wszystko, bo to już chyba było tyle razy powtarzane, że jest to temat rzygogenny, który nic nie zmienia, a jedynie podnosi ciśnienie.

A zatem żegnam moi drodzy. Jak już pisałam, nie wiem czy ostatecznie, bo moje życiowe niezdecydowanie zwyczajnie nie pozwoli mi na męską decyzję i wywalenie drzwi z buta. W każdym razie idę załatwiać swoje niecne sprawy, zabić kilka smoków, zbudować Gwiazdę Śmierci albo wykuć Jedyny Pierścień, coś w tym guście. Pamiętajcie o mnie, a 31 października złóżcie może jakąś dziewicę w moim imieniu. Tylko żeby była urodziwa. Przynajmniej 9/10.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

~ Oksymoron/ Nocturnal/ Katarzyna

 

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba która mało cie zna, skomentuje samo nastawienie. Mogę się mylić ale na forum jest się dla ludzi  których się lubi, a nie dla tej części którą tolerujemy. Poza tym rozumiem że forum raz na jakiś czas może się znudzić ale nie trzeba go oficjalnie odrzucać, o wiele lepiej zrobić sobie przerwę i tyle. Rozumiem jak ktoś niema żadnych powodów aby zostać i niema za bardzo do czego/kogo wracać i ma sprawę jasną, po prostu czuje że to nie dla niego. Bo z tego co widzę tutaj tego nie mamy. 

 

 

.

.

.

Myślę, że podjęłam decyzję o odejściu. Dam sobie jeszcze kilka dni na zastanowienie, bo takie rzeczy warto przemyśleć, żeby przypadkiem nie zmienić zdania, kiedy będzie za późno (a w tym jestem dobra). Jeśli nie odejście, to przynajmniej długa przerwa.

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili mi swój czas i z którymi mogłam gadać. Od 2013, kiedy to dumnie założyłam konto dużo się zmieniło, ale podsumowując, to były całkiem spoko lata i całkiem fajnie zmarnowany czas (którego zmarnowania w zasadzie nie żałuję). Dziesiątki sesji rpg, które były dla mnie rozrywką, pouczające jak nie wiem dyskusje, no i przede wszystkim PONIACZKI. Bo poniaczki są super, co nie?

.

.

.

 

 

Oczywiście to twoja decyzja, po prostu ciężko zrozumieć mi to nastawienie i chętnie bym się dowiedział jaki sens ludzie w tym widzą. Myślę że przerwy nikt ci nie będzie zarzucał, czy też mniejszej aktywności, jest to rzecz normalna i nie wymaga oficjalnego dekretu.  :aj5:

Edytowano przez WilkU
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba która mało cie zna, skomentuje samo nastawienie. Mogę się mylić ale na forum jest się dla ludzi  których się lubi, a nie dla tej części którą tolerujemy. Poza tym rozumiem że forum raz na jakiś czas może się znudzić ale nie trzeba go oficjalnie odrzucać, o wiele lepiej zrobić sobie przerwę i tyle. Rozumiem jak ktoś niema żadnych powodów aby zostać i niema za bardzo do czego/kogo wracać i ma sprawę jasną, po prostu czuje że to nie dla niego. Bo z tego co widzę tutaj tego nie mamy. 

 

 

 

Oczywiście to twoja decyzja, po prostu ciężko zrozumieć mi to nastawienie i chętnie bym się dowiedział jaki sens ludzie w tym widzą.

 

Jestem po prostu trochę zmęczona forum. Wchodzę tu bez większego zainteresowania, wychodzę z jeszcze mniejszym. Nie chcę się do niego zniechęcić, i chcę zapamiętać te momenty, które były czadowe, bo takowych było dużo. Poza tym, pewnie po jakimś czasie wrócę i tyle.

 

Zegarze, jak mam odczytać ten punkt reputacji? :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał gdzieś tych ludzi, którzy się czepiają, w jakiś sposób blokował ich i kasował ich posty, które byłyby do usunięcia i w końcu by się znudziły. A jak nie to Ch** im gdzieś. Jesteś super Mistrzem Gry i osobą do randomowych dyskusji, a twoje obrazy były i zawsze będą dla mnie cudami i arcydziełami. dzięki tobie znowu zacząłem trochę skrobać i mimo, że nie jestem w tym dobry, a przy tobie wypadałem blado to wspierałaś mnie w tym i zapewne okłamywałaś mnie, by mnie pocieszyć ale dziękuje ci za to.

To już raz ci wysyłałem i chyba to trochę zbyt wcześnie ale chcę, żebyś to widziała. Jesteś super przyjaciółką :3

K9va6tG.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W każdym razie idę załatwiać swoje niecne sprawy, zabić kilka smoków, zbudować Gwiazdę Śmierci albo wykuć Jedyny Pierścień, coś w tym guście.

 

Czy to odpowiada na twoje pytanie?  Powiem tak.

Nie będę cię zatrzymywał, przekonywanie na silę do czegoś nigdy nikomu nie wyszło na dobre. W twoim przypadku wyczuwam nutę siły, o której niektórzy być może zapomnieli. Stąd też mam pewność, że jeśli zdecydujesz się na powrót, bądź też odejście ostateczne, to zrobisz to własnymi siłami, podejmując własne decyzje.

Ja będę cię wspominał miło, choćby przez pojedynek który dał mi wiele radości.

Jeśli pragniesz odejść - mogę życzyć przyjemnej podróży.

Jeśli wolisz zostać - cóż, codziennie człowiek się czegoś uczy, wszak nikt nie wie co przyniesie jutro. I kto wie, może znajdziesz coś ciekawego tutaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiała być naprawdę trudna decyzja.... nie czytałem tego, ale się domyślam, że znowu jakiś tam użytkownik coś tam powiedział i trzeba od razu odchodzić i wszystkich o tym poinformować XDD

 

Widzę, że ostatnio te odejścia się popularne zrobiły XD

 

Ciekawi mnie czemu wszyscy to tak obwieszczacie i robicie z tego taki dramat, zamiast to normalnie załatwić :lunathink:

 

Bo mają przyjaciół, z którymi mogą się pożegnać i wkurzają mnie ludzie, którzy podchodzą do tematu "Nie czytałem ale się wypowiem" To smutne, że są takie osoby i to przez takie osoby fajni userzy odchodzą ale nie mogę zabronić ci bycia takim. Jakbyśmy nie mogli żyć w zgodzie tylko musimy siebie na wzajem ignorować, by się nie kłócić. Więc proszę o dorosłe zachowanie i zaprzestanie takich postów, bo to przez nie tyle osób odchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz śmieszki wkroczą do tematu, jestem tego pewien.

:kappa:

Oksy, no weź. Zaczyna to się już robić nudne. Wyście się skumali, że co chwila ktoś odchodzi?

 

A teraz "pofaszniej" podejdę do tego tematu.

 

Miałem z Tobą dosyć krótką znajomość, ale i tak lepiej chwilę porozmawiać z uczciwą osobą niż cały czas spędzić z [tu pada brzydkie określenie]. Szkoda, że dobre osoby odchodzą z forum, a zostają ci "mniej dobrzy".

 

Więęęęęc krzyżyk na drogę i papatki. Każdy kiedyś wróci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weźcie, koledzy. Przecież na nikogo konkretnego nie najechałam, to jaki jest problem? Po prostu chwilowo forum mi się znudziło, a że zbiegło się to z kilkoma innymi odejściami... Pszypadek?

Tak sądzę.

 

Teraz najważniejsze pytanie: skąd my weźmiemy jakąś dziewicę?

 

Do października jest czas jeszcze. Ostatecznie może być 8/10. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burning, na tym forum pojawiają się kilkulatki. Któraś powinna się nadać. A męskich dziewic Ci u nas dostatek :rdblink:.

 

Muszą spełnić warunek "8/10". Powodzenia w szukaniu. ~Gold

Edytowano przez GoForGold
  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz odejść? A proszę cię bardzo. Nikt nie musi pisać postów typu: "odchodzę ponieważ... : " To tylko forum, a nie dom rodzinny. Ci mniej fajni, o których piszesz, w ogóle nie wiedzą, że istniejesz. Olej ich, tak jak ja olałem wielu użytkowników z innego forum. To forum przebijało tamto pod każdym względem. A powstało w 2004 roku. Co więcej większość użytkowników miała 15+ lat. Teoretycznie, powinno trzymać jakikolwiek poziom. No właśnie... teoretycznie. Z miesiąca na miesiąc poziom spadał. Mimo to, przybywali nowi fajni, pozostawali starzy. Debile odchodzili lub byli "wypraszani" przez adminów.

 

Absolutnie każde forum się zmienia. A może to ty się zmieniasz? Ewentualnie i jedno i drugie?

 

Wiecie co jest największym wrzodem na tyłku tego forum? Nie jego poziom czy wiek użytkowników, a możliwość zmiany nicku w dowolnej chwili. Lubię użytkownika X, ale nagle pojawia się ktoś "nowy". Tak, wiem... mogę wejść w profil i sprawdzić zmiany, ale po cholerę nam to? Poza tym, ile można sprawdzać czy Kowalski nie zmienił się w Nowaka? Na wspomnianym forum, należało napisać do adminów o chęci zmiany nicku i jakoś nikt nie narzekał. Tutaj też, powinno się wprowadzić takie coś, ewentualnie powrócić do starego systemu - 1 zmiana na X dni. Dzięki temu, będzie wiadomo kogo unikać. Przez możliwość zmian, można odnieść wrażenie, że non stop przybywa wrzodów na tyłku.   

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do października jest czas jeszcze. Ostatecznie może być 8/10.

 

A może być taka po umalowaniu? Nie mówię, że nie ma ładnych dziewczyn. Tutaj raczej chodzi o drugi warunek. Znaczy ładna dziewica. Będę musiał się o nie bić ze smokami. Choć w sumie co mi tam Nord się smoków nie boi. On robi z nich łodzie :lyraaxe:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę cię chyba. Cóż pożegnania na każdym forum są popularne i występują w dużych ilościach.

W takim razie elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...