Skocz do zawartości

Tomik komedii i komedyjek


Sun

Recommended Posts

Dobra. Konkursowy fanfik wysłany, rozdział metra zaraz opublikuję, inne sprawy też nieco nadgonione, toteż mam chwilę, żeby w końcu zabrać się za to co trzeba. Zatem po kolei:

1.

Hmm, możnaby dodać jeszcze do listy fic:

Można. Przyznam, ze nie czytałem, a powinienem.

2.

A sławne Skutalu iks Reiubou, czy jakkolwiek się to pisze? Możnaby dodać do listy.

Podaj poprawnie tytuł, albo link, jak możesz. Bo w ogóle dzieła nie kojarzę.

3. Może coś wierszowanego? Wiem, że humor najwyższych lotów nie jest.

4. Jutro, jak dobrze pójdzie, zacznę wysyłać pytania do autorów i tłumaczy czy użyczą swoich dzieł. Ogólny plan w jest taki, by wysyłkę wycelować gdzieś w lutym (szybciej się nie da, bo czeka mnie napisanie inżynierki).

5. Nadal można zgłaszać projekty okładki. Jak będzie więcej, wybierze się coś. 

6. Można również zgłaszać pomysły na tytuł zbioru.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po twoim poście wzięłam się za szukanie. I stwierdziłam, że dawno tego fica nie czytałam, i o dziwo nie wydaje się taki dobry, jak kiedyś.

Więc jeśli chcesz to sprawdź tu (jest króciutki, na mniej niż minutę lektury), ale ja wycofuję się z jego rekomendacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po twoim poście wzięłam się za szukanie. I stwierdziłam, że dawno tego fica nie czytałam, i o dziwo nie wydaje się taki dobry, jak kiedyś.

Więc jeśli chcesz to sprawdź tu (jest króciutki, na mniej niż minutę lektury), ale ja wycofuję się z jego rekomendacji.

Hmm, odpada. Dla mnie to w ogóle nie jest śmieszne. Prędzej już fanfik mający na celu zdenerwować Dolara.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Konkursowy fanfik wysłany, rozdział metra zaraz opublikuję, inne sprawy też nieco nadgonione, toteż mam chwilę, żeby w końcu zabrać się za to co trzeba. Zatem po kolei:

1.

Można. Przyznam, ze nie czytałem, a powinienem.

2.

Podaj poprawnie tytuł, albo link, jak możesz. Bo w ogóle dzieła nie kojarzę.

3. Może coś wierszowanego? Wiem, że humor najwyższych lotów nie jest.

4. Jutro, jak dobrze pójdzie, zacznę wysyłać pytania do autorów i tłumaczy czy użyczą swoich dzieł. Ogólny plan w jest taki, by wysyłkę wycelować gdzieś w lutym (szybciej się nie da, bo czeka mnie napisanie inżynierki).

5. Nadal można zgłaszać projekty okładki. Jak będzie więcej, wybierze się coś. 

6. Można również zgłaszać pomysły na tytuł zbioru.

 

 

Może na tytuł coś w stylu "Kuc by się uśmiał"?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Rainbownomicon właśnie wypadł z listy, bo autor odmówił zgody (wstaw cytat z Foresta Gumpa, gdy podczas biegania gada z gościem produkującym naklejki na zderzaki)

Na razie odpisali tylko autorzy Today is a good day to die i Twilight discoveres wikipedia, dając swoją zgodę.

Powyższą propozycję rozważę. Masz może link do tego?

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

 Mam zgodę na wszystkie Fanfiki, których nie wrzuciłem jako link do fimfiction (do nich muszę poszukać odpowiedników na forum), poza oczywiście Rainbownomicon. Pozostało jeszcze zapytać o 10 fików, zaktualizować listę i złożyć. Ogólnie wstępny plan jest taki, by zamówienia zacząć zbierać gdzieś w grudniu, a wysyłkę zorganizować pod koniec lutego. Jak już będę wszystko wiedział, podam dokładne daty. Tymczasem przypominam, że wciąż zbieram propozycje na okładki. Na razie mamy to:

Szybko, ponieważ to niewielki rysunek. Mam nadzieję, że choć trochę się podoba :)

post-7867-0,53966400-1438028696_thumb.pn

i to:

Co do okładki - proponuję zrobić powiedzmy 4 czy 5 mini-ilustracji do fików w formie np. kółek i te kółka rozmieścić na okładce razem z tytułem. Jakby już coś było ogarnięte konkretniej to mogę coś narysować.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...