Skocz do zawartości

Witam i żegnam(?)!


Krulig

Recommended Posts

Cześć!!!Jestem nowa!!!Mam 12 i lofciam hugi!!!Chętnie poznam bronich z Łodzi!!!!!!11!!1!jedenjeden

 

A teraz na poważnie. Po dwóch latach znów się przywitam, bo czemu nie? Przecież i tak piszę tu tak rzadko, że ludzie myślą, że jestem nowa.

Więc jestem... co robię?! Nie zdradzę imienia(Karolina)! Dx Na forum zawitałam pod koniec sierpnia 2012 roku i tak się tu z Wami męczę(a raczej Wy męczycie ze mną). Gdy tu zawitałam miałam 12 lat, dlatego też tak wygląda pierwsze zdanie w tym temacie - małe ukazanie dawnej mnie. Mam 14 lat, ale oficjalnie już twierdzę, że mam 15. Stara jestem co nie? Wcale. Nie uważam się już za Pegasis... raczej siedzę tu dla kilku osób i dla ciekawych konkursów(ale czasem wracam do pucyków). Jestem Otaku*cenzura* i podludziem. Od... 1,5 roku jestem psychofanką mangi Pandora Hearts(czyt. Paindora Hurts). Oz moją żoną. Lubię wszystko co "kałaii"(czyt. wywołuje odruch wymiotny), ale jestem też na swój sposób "emo". (TO KUCE MNIE SPSUŁY) Lubię różne "oczojebne" kolory w połączeniu z czarnym. To pięknie wygląda~ Rysuję, piszę bloga(Szeregowa mnie namówiła), tworzę animacje w Miku Miku Dance(taki program, przeguglujcie), ale przede wszystkim zatruwam innym "rzycie". Nie ma we mnie nic na plus oprócz "kałaii głosu"(szyby pękają). No.. i to wszystko...

 

A teraz żegnam, bo niby wciąż tu jestem, ale rzadko piszę coś w tematach~ <3

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze :v

Nie istotne że jesteś tu dłużej niż ja :v

Lubisz dżem?

Kocham! *.*

Miałam cały zapas, ale Szeri się wkradła do mnie i wszystko zeżarła! Dx

Oj WilczkU, da się mnie zapomniec, da xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaLinka... gdzie ty byłaś jak ciebie nie było. Miło cię widzieć  :twilight2:  Pamiętam jak w off-topie porównałem twój nick do Matrixa czy osoby, która posiada link. Nie wiem, czy pamiętasz mnie, ale ja pamiętam ciebie :fluttershy5: 

 

Welcome back!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...