Skocz do zawartości

Bardzo ważny temat dotyczący Mistrzów Gry


Niklas

Recommended Posts


Załóżmy, że gracz taki jak ja pisze post we wspomnianym temacie. Po czym przygarnia go MG, którego stylu nie trawi.

Nie mam już kredytu zaufania do Mistrzów na tym forum.

 

Przyglądając się twojej wypowiedzi stwierdzam, że coś mi tutaj nie pasuje. Piszesz, że nie ma dla ciebie mistrza gry. Dobra to jestem wstanie zrozumieć. Nie każdy mistrz gry musi ogarniać wszystko. Ale skoro piszesz, że nie masz zaufania do MG to powiedz mi jakim cudem chcesz znaleźć kogoś, kto przeprowadzi ci sesje?
Z mojego punktu widzenia ta wypowiedź przypomina zachowanie małego dziecka. Chce coś od innych ale nie daje im nic w zamian. ( W twoim przypadku zaufania). Zakładam, że nie masz 8 czy 10 lat. Zatem miałbym do ciebie prośbę. Wyjaśnij mi proszę co twoim zdaniem tutaj nie gra? Czy coś u ciebie czy coś u mistrzów gry.

A co do stylu prowadzenia sesji niestety jest to już tylko kwestia MG i ciężko naprawdę na to wpłynąć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale skoro piszesz, że nie masz zaufania do MG to powiedz mi jakim cudem chcesz znaleźć kogoś, kto przeprowadzi ci sesje?

Nie mam zaufania do MGów na tym forum. Aktualnych. Nie widzę wśród nich osoby, która byłaby w stanie poprowadzić sesję w klimacie fantasy. I nie, nie mówię o light fantasy typu Świat Dysku, czy kolejny wiedźminopodobnym tworze (czyli dark fantasy). Odeszli wszyscy, których styl odpisów i budowanie klimatu odpowiadałby mi.

A kogoś do przeprowadzenia sesji znajdę - niekoniecznie na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czemu masz tylko jedną dobrą KP, do której szukasz MG? Popatrz na style i na MG i zrób swoją postać, która ci się spodoba tak by pasowała gdzieś. Tak ruszysz jakoś z miejsca i nie będzie ci się tak nudziło. Klimat buduje MG i gracz plus JEŚLI przedstawisz MG czego byś konkretnie szukał w sesji raczej coś można by było ugrać i po pewnym czasie MG zacząłby się przyzwyczajać. Samą rozmową, w której będziesz opisywał postać i jej historię możesz dać wskazówki do sesji. My jesteśmy często elastyczni.

 

Płakanie, że tutaj nie ma tego czego szukasz i jęczenie jak ci jest przez to źle to jak płakanie, że nie ma deszczu, a ty właśnie kupiłeś nowy parasol. Bez sensu, zwłaszcza, że nic nie wiadomo o twojej postaci i przez to nic nie da się z nią zrobić. Jak śpiewanie: "Mam chusteczkę, KONIEC!".

 

Tak samo mówienie o znajdywaniu MG na innym forum. Ale tamto forum to nie jest część tego forum i nas raczej nie obchodzi to, że tam jest taki MG skoro u nich może nie być takiego MG jak jest u nas, a odpowiada komuś. To takie promowanie konkurencji trochę.

 

Plus zasada kiepski lub zły MG nie znajdzie graczy leci w drugą stronę. Jęczący gracz ze swoim skarbem, często w sesji nie chcę tej postaci zabić i będzie się kłócił z MG. Nie zawsze ale takie rzeczy są częstsze. I taki gracz też ma renomę wśród MG i może nie trafić na chętnych, bo my wbrew pozorom nie patrzymy sobie na ręce, by wyrywać graczy i wbijać noże w plecy tylko normalnie ze sobą możemy pogadać. A sesja ma być zabawą i dla graczy i dla MG.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam pytanie, czemu masz tylko jedną dobrą KP, do której szukasz MG? Popatrz na style i na MG i zrób swoją postać, która ci się spodoba tak by pasowała gdzieś. Tak ruszysz jakoś z miejsca i nie będzie ci się tak nudziło

 

Ale to jest Gene, to nie przejdzie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu tylko zaznaczyć, w sprawie Generalka, że MG nie pokazuje całego swego asortymentu w sesjach na forum. Niektórzy mają dar zmiany klimatów i wprowadzania x różnych. To, że w dużej ilości sesji wykazują określony styl prowadzenia, nie znaczy, że dzięki uzgodnieniom z graczem nie zmienią czegoś. Jak tutaj bardzo dobrze Sreox stwierdza MG są elastyczni i to, że prowadzą świat cukierków, miłości i tęczowych barw, nie znaczy, że w innej sesji nie dadzą rady sobie z dark fantasy, aby później przejść na zabawnie utrzymane post apo.  

 

Natomiast, jeśli chcesz Generalku klimat fantasy, to jakikolwiek by on nie był, jest to pewna klasyka i większość MG zna się na tym. Podejrzewam, że znalazłbyś tutaj dobrych mistrzów, którzy spełnili by Twoje oczekiwania. Proponuję tylko ustalić z nimi na czym Ci najbardziej zależy w klimacie. Osobiście znam trochę Seroxa i Zegarmistrza i obaj trzymają psoty na, na prawdę wysokim poziomie i spodziewam się ,że bez większego problemu mogliby sprostać Twoim oczekiwaniom. Większość pozostałych MG, których nie znam tak dobrze,podejrzewam, że także sprawdziliby się równie dobrze. Wychodzę z założenia, że rozmowa nie boli, a wszystko można ustalić. 

 

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę znalezienia dobrego MG, z którym będziesz się naprawdę dobrze bawić Generalku :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikle nie docinaj się już tak o ty, ponieważ jak widać pisał to albo w pośpiechu, albo będąc zmęczonym, tak czy siak niezbyt dokładnie i na pewno, jak to zauważy to zedytuję mam rację? ;)


Sreox

Nie znam typa, ale dobrze prawi, jeśli chodzi o MG. :D

Edytowano przez Serox Vonxatian
a takie tam, bo Niklas :v
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...