Skocz do zawartości

"Świt" autorstwa Thara. Polski Projekt Ekranizacji opowiadania "Świt"


danio1918

Recommended Posts

 
Witam, jestem Cause Tears i zapraszam wszystkich chętnych do udziału w projekcie ekranizacji na podstawie opowiadania Thara
wszelkie informacje znajdziecie poniżej:
 
Wymagania:
-Posiadanie kont: e-mail, skype, Team Viewer ( darmowe )
-posiadanie konkretnego programu do odpowiedniego stanowiska
 
Stanowiska:
-Pisarz                                                                           [ Microsoft Word ] na poziomie podstawym                       ( scenariusz )
-Storyboarding (rozrysowywanie scen po scenie)         [ gimp ] : jpg, png                                                              ( ludzie / kuce )
-Projektowanie obiektów                                               [ gimp ] : jpg, png
-Projektowanie tła                                                         [ gimp ] : jpg, png                                                              ( krajobrazy )
-Projektowanie postaci                                                  [ gimp ] : jpg, png                                                              ( ludzie / kuce )
-Tworzenie przedmiotów 3D                                          [ blender ] i kompatybilne
-Tworzenie tła i otoczenia 3D                                        [ blender ] i kompatybilne                                                  ( krajobrazy )
-Tworzenie postaci 3D                                                  [ blender ] i kompatybilne                                                  ( ludzie / kuce )
-Animacja postaci                                                         [ blender ] i kompatybilne                                                  ( ludzie / kuce )
-Animacja i tworzenie efektów specjalnych                   [ blender ] i kompatybilne                                                  ( symulacje )
-Tworzenie ścieżki dźwiękowej                                      [ audacity ] i kompatybilne
-Podkładanie głosu                                                      [ głos pasujący do postaci ] udział w Castingu
-Wsparcie produkcji (Exel i wysyłanie mailów)              [ Exel , pisanie E-mail ] na poziomie rozszerzonym
-Tłumacz                                                                      [ znajomość języka Angielskiego ] poziom rozszerzony
 
Każdy zgłaszający się będzie musiał przejść przez rozmowę kwalifikacyjną, oraz zaakceptować warunki regulamin projektu.
 
Jeśli jesteś zainteresowana/y, proszę o kontakt ze mną poprzez Skype: Danio1918
Edytowano przez danio1918
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Świt" Thara to... totalny klasyk. Chyba mój pierwszy fanfic, mam do niego mnóstwo sentymentu. Wygląda na duuży projekt, macie jakąś stronkę czy zaczynasz dopiero?

dopiero zaczynam więc potrzebna jest każda para rąk... kopyt...

Znam to opowiadanie, jest Świetne :)

tak, znam cię nawet mam teraz trochę twoich nagrań na mp3. szczerze to zamierzałem do ciebie napisać :)

 

 

 

Aktualnie mam ciśnienie na pisarzy aby jak najszybciej zacząć pisać scenariusz. I rysowników do storyboardu.

Edytowano przez danio1918
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak, znam cię nawet mam teraz trochę twoich nagrań na mp3. szczerze to zamierzałem do ciebie napisać :)

 

Cóż, miło wiedzieć :) Teraz, aktualnie, jestem na ukończeniu publikacji lektoratu fika, którego jeden z rozdziałów ci podałem tutaj. Potem zabieram się za coś innego :) Ale, moge być do dyspozycji, jesli będziesz potrzebował głosu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...