Skocz do zawartości

Warsztacik programistyczny Camed'a ~ requesty


Camed

Recommended Posts

Jak w temacie - mój mały warsztacik ^^

Założyłem go z dwóch powodów. Pierwszy, w sumie troszkę egoistyczny - doszkalanie samego siebie i nabieranie coraz to większego doświadczenia w programowaniu.
Drugi - abyście WY mogli skorzystać z moich umiejętności i jednocześnie mogli skorzystać z tego, co dla was stworzyłem.


Teraz głównie na temat programowania - piszę pod Microsoft Windows Vista/7/8/8.1/10 (brak XP :v). Do odtwarzania wykonywanych przeze mnie programów potrzebny będzie Microsoft .NET Framework 4.5. Piszę aplikację z GUI.

I to w zasadzie tyle, zapraszam do komentowania, wysyłania próśb i tak dalej i tak dalej ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że co tylko chcesz, lecz w granicach rozsądku. Np. samodzielnie wykonanie oprogramowania ochronnego jest strasznie pracochłonne, zauważając, iż zespoły programistów potrzebują miesięcy/lat na wykonanie tylko danego projektu.

Więc wszystko, ale w granicach rozsądku

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób mi interaktywną mapę Polski z podziałem na województwa, po najechaniu na nie myszką wyświetla się informacja o danym województwie wzięta z pliku tekstowego :^).

Proszę bardzo ^^

Możesz edytować pliki tekstowe zwyczajnie w notatniku. Aby "wczytało" dane województwo musisz pojechać delikatnie "nad" numerek na mapie. Nie zmieniaj nazw plików ani folderów. Tymczasowe opisy są wzięte z Wikipedii.

http://www.speedyshare.com/u9qEF/Mapa-Polski.zip

 

 

Ja bym poprosił o interaktywną książeczkę dla dzieci z dźwiękiem i obrazami po kliknięciu na stronę. Najlepiej jakbym sam mógł wstawić obrazki, dźwięk i tekst i wszystko tak jakby slajdami, po naciśnięciu myszką na przycisk się zmienia.

Jeżeli możesz, bardziej sprecyzuj o co Ci chodzi  :fluttershy4:

Edytowano przez Camed
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o interaktywną aplikację na stronę www, w której mógłbym umieścić obrazki i ścieżkę dźwiękową. Po naciśnięciu przyciska zmieniałby się obrazek z jakimś efektem przewijania albo co i odtwarzał dźwięk przypisany do tego obrazka. Całość miałaby funkcję "przewrócenia kartki do tyłu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę pod przeglądarki. Nie umiem w js/PHP :/

Mógłbym to napisać w formie "okienkowej" i bez efektu przewijania - ograniczenia bibliotek.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipuś, fajnie że poruszyłeś temat. Otóż zaczynam pisać pod W8.1/WP, i jest to całkiem przyjemne. Jeśli chodzi o sam kod nie ma różnicy, jedynie tworzenie GUI zabiera dużo więcej czasu. Muszę poszukać poradników nt. tworzenia interfejsu do takich apek, jednakże pisze się identycznie jak pod apki desktopowe.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...