Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Witajcie

Razem z Derpy...

Ja nic nie wymyślałam! Nie zrzucajcie winy na mnie!

Razem z Derpy wymyśliłyśmy, by założyć u nas w dziale Quiz. Każdy dział ma, więc czemu my nie?

Nie przeciągając, więc dłużej...

Kto podkładał głos Derpy w angielskiej wersji językowej?

Punktacja:

Velvettia von Orchberg - 1

Nagroda:

Co miesiąc (nastepna nagroda zostanie przyznana 30 maja) osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma taką odznakę:

194-AwardImgMaster-1431197291.png

Zatrzyma ją przy sobie na miesiąc, a punkty zostaną wyzerowane. W następnym miesiącu nagroda może powędrować do kogoś innego, bądź zostać u dawnego właściciela.

Edited by Seluna
informacja o nagrodzie

Brawo Chief. Jako, że dodałeś informację o niebieskich oczach lecą do ciebie dwa punkty a do MysterFajnej jeden. Tak w ogóle Derpy, dlaczego miałaś niebieskie tęczówki?

Okulista powiedział, że przy pracy dobrze by było, żebym nosiła soczewki, a w sklepie wcisnęli mi jakieś koloryzujące :derp3: . Chcieli ode mnie pięniadze wyłudzić :derp5: .

W takim razie przejdźmy do kolejnego pytania...

Jakie jest oficjalne imię Derpy?

Punktacja:

Chief - 3

MysterFajna - 1

No cóż, to akurat było proste pytanie, ale i tak gratuluję :P . Leci do ciebie punkcik.

A teraz pora na kolejne pytanie:

Jakie zwierzę w komiksie MLP IDW "Powrót Królowej Chrysalis" swym wyglądem miało nawiązywać do Derpy?

Punktacja:
Chief - 4

MysterFajna - 1 

Do wszystkich quizowiczów: w temacie pojawiła się dość ważna informacja o nagrodzie. Radzę przewinąć do góry aby dowiedzieć się więcej.

Edited by Seluna

Świetnie Uszatko. A ja myślałam, że będziecie mieć z tym problem... Może teraz będziecie musieli trochę dłużej pokminić.

W którym odcinku pierwszy raz pojawiła się Derpy z zezem?

Punktacja:
Chief - 4

MysterFajna - 1 

Uszatka - 1

Jeżeli chodzi o pierwsze, niezamierzone użycie przez animatorów to będzie odcinek 1:

ChKoeXk.jpg

Dobrą odpowiedź udzielił Chief!

No cóż, maj się skończył, a to znaczy, że zerujemy punkciki i przyznajemy miesięczną nagrodę! Nikt się nie zdziwi, że laureatem został Chief.

W którym odcinku pojawiła się Derpy z niebieskimi oczami?

Ech... zaniedbałam quiz, a to znaczy, że punkty za niego idą również na lipiec. Dodatkowo wprowadzam, już dla siebie, by pytania zadawać co 2 dni. Mam nadzieję, że nie obrazicie się za mnie.

Punkty otrzymuje Velvettia, bo ona jako pierwsza udzieliła dobrej odpowiedzi. A teraz przechodzimy do następnego pytania.

Jaka jest jedna z najbardziej charakterystycznych min Derpy? Związane z narządem do wąchania kwiatków.

Punktacja:

Velvettia von Orchberg - 1

Jak ona tak zakrzywia nosek. Taki trochę dziwny grymas jakby coś kwaśnego jadła i ten uroczy zez.

derped_by_epic_panda17-d4lbr0h.png