Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Stada


Mały Hehesz

Recommended Posts

Rok akcji nieznany, Polska. W pewnym miasteczku istnieje las, do którego nikt nie śmie wchodzić. W tym właśnie lesie mieszkają dwa zaciekle walczące ze sobą stada wilków. Lecz to nie są takie zwykłe wilki. Te wilki potrafią zamieniać się w ludzi. A może to właśnie ci ludzie potrafią zamieniać się w wilki?

W zabawie możemy należeć do jednego lub do drugiego stada(Alfa lub Omega), lecz musimy pamiętać że te stada ze sobą rywalizują. W miedzy czasie uczęszczamy do liceum jako ludzie.

Zasady:
1.Bez OP

2.Bez zabawy w MG
3.Bez wielkiej milosci, wasze postacie mogą się kochac ale proszę aby cala sesja nie opierala się na ich miłości
4.Przyzwoita długość postów. Żeby nie było dwuwyrazowych wypowiedzi.
5.Bez kłótni i off-topu

6.Sensowne posty. Hehesz nie jest w stanie w każdej chwili dnia i nocy pilnować dziesięcioosobowej gromady czy nie łamią zasad. Trochę wyrozumiałości.

!7.Na początku każdego swojego postu proszę napisać w nawiasie literę (A) lub (O), w zależności od stada do którego należycie. Ma to ułatwić grę.

 

KP
Imię i nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Charakter:
Wygląd(wystarczy jako czlowiek):
Stado:(Wschodu albo Zachodu)


Stada (UWAGA! Alfa i Omega to są tylko nazwy stad, alfa nie jest lepsza od omegi i na odwrót!)
Wschod(Alfa):
1.Rammestein Sandman(Lucjan)
2.Dorian Muse(Sajback Gray)
3.Sophie Evans(Dżuma)
4.Samera Gold(Shine Star)
5.Ciel Phantomhive (SayaSuu)

Zachod(Omega):
1.Azusa Nakano(Mały Hehesz)
2.Emi Kawakami(Szeregowa WWhite Fox)
3.Soul Evans(Mephisto)
4.Emily Vans(Tajemnica)
5.Anaiss Natisone(Cassidy)
6.Chika Abukara(MaLinka)

Lista graczy:
Mały Hehesz

Imię i nazwisko:Azusa Nakano


Płeć:Kobieta
Wiek:16 lat
Charakter:Spokojna i uporządkowana, lubi miec wszystko pod kontrolą.
Wygląd: Jest bardoz niska, ma 150 cm wzrostu.
tumblr_md59dxcuhd1ro5jf8o3_250.png
Stado:Zachód(Omega)



Szeregowa WWhite Fox

Imię i nazwisko: Emi Kawakami
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat
Charakter: Miła, przyjacielska, wesoła. Optymistka, wiecznie uśmiechnięta. Zawsze pomaga osobom w okół, bo lubi i może. Próbuje za wszelką cenę uszczęśliwić wszystkich na około nie zważając na własne szczęście. Ważne by inni się uśmiechali. Uwielbia słodycze. Jest dziecinna i lubi się bawić.
Wygląd(wystarczy jako człowiek):

Ma ok 1.75 wzrostu :3
anime_girl_render_12_by_animerenderss-d6
Stado: Omega



Mephisto

Imię i nazwisko: Soul Evans


Płeć: mężczyzna
Wiek: 16 lat
Charakter: uwielbia jeść, jest wesoły, czasem sarkastyczny, zdarza mu się rzucić zboczony dowcip. Boi się kotów. Jest też dość wyluzowany i często podchodzi do spraw olewawczo
Wygląd(wystarczy jako czlowiek): Mam 193 wzrostu

soul-evans-soul-eater-9945991-600-800.jp
Stado: Omega



Tajemnica

Imię i nazwisko: Emily Vans


Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat
Charakter: Nieufna, lecz dla zaufanych przyjaciół miła. By ktoś stał się jej przyjacielem, musi udowodnić, że mu na niej zależy. Jak ktoś jest dla niej lub dla jej przyjaciół niemiły, potrafi być wredna.
Wygląd: Ma ok. 175 cm wzrostu
k,NzQ4NzU5NjcsNTA4MDEwNzA=,f,570313_Tens
Stado: Omega



Cassidy

Imię
nazwisko : Anaiss Natisone
Wiek : 16 lat.
Płeć : Kobieta
Charakter : Anaiss jest dość cichą i wrażliwą dziewczyną, która bardzo źle znosi krzywdy. Na ogól jest miła i przyjacielska. Lubi pomagać innym.
Wygląd.
http://fc06.devianta...rss-d6djsue.png
Jako wilk jest ona koloru swoich włosów .

stado : Omega



Lucjan

Imę: Rammestein


Nazwisko: Sandman
Wiek: 16
Płeć: męska
Charakte: miły, lubi słodycze, zbyt pewny siebie, ekstrawagancki.
Wygląd: 1,96 wzrostu, ma czarną koszulę, czarne jeansy i glany.
http://pu.i.wp.pl/bl...r_3G_medium.jpg
Stado Alfa



Sajback Gray

Imię: Dorian
Nazwisko: Muse
Wiek: 16 lat
Płeć: Męska
Charakter: Cichy, niezbyt rozmowny, nie lubi się wtrącać w konflikty, lubi czarną lukrecje, mimo że jest wilkiem, lubi koty. Jest dobry w polowaniu, przed dołączeniem do stada był samotnym wilkiem, lubi się uczyć, lecz woli przebywać w lesie jako wilk niż w miasteczku jako człowiek. Ciężko zdobyć jego zaufanie, lubi słuchać muzyki.
Wygląd: Ma około 184 cm wzrostu. http://images2.fanpo...863175_full.jpg
Stado: Alfa



MaLinka

Imię i nazwisko: Chika Abukara
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat.
Charakter: Zależy od otoczenia. W grupie ludzi wesoła i dużo mówi, sama woli posiedzieć w ciszy i płakać. Praktycznie nic ją nie obchodzi, żyje, by kiedyś umrzeć. Mimo to stara nie chce robić bliskim kłopotów i dużo przed nimi ukrywa, by się nie martwili.
Wygląd: Niska, 160 cm. http://www.zerochan.net/742072 http://www.zerochan.net/937832

*chyba każdy zna tą damulkę ;3; )
Stado: Omega



Dżuma


Imię i nazwisko: Sophie Evans
Płeć: kobieta
Wiek: 16
Charakter: bardzo sceptycznie nastawiona do życia, uparta (w ten zły sposób), łatwo działać jej na nerwy, nie ufna, opiekuńcza, bardzo lubi zajmować się rękodziełem, pamiętliwa, potrafi kłamać
Wygląd:
Takada.Mai.600.1837731.jpg Oczy szare.


Stado: Wschód

Shine Star

Imię i nazwisko: Samera Gold
Płeć: kobieta
Wiek: 16
Charakter: nieufna, odważna, często staje w obronie słabszych. Kocha muzykę i czekoladę.
Wygląd: 5e5893a9f27580fbc8578f5e749f8d60.jpg
(Bez tej kokardy na głowie) ma 170 cm wzrostu; jest białym wilkiem.
Stado: Alfa



SayaSuu

Imię i nazwisko-Ciel Phantomhive


Płeć-Mężczyzna
Wiek-16
Charakter-Cyniczny,podły i ponury.Samotnik.
Wygląd-
Wzrost:174
Kolor włosów:Czarny
Oczy-Prawe oko czerwone,lewe zielone
Sylwetka-Umięśniony,szczupły
Ubiór-Przepaska na prawe oko (By inni nie widzieli jego czerwonego oka.),Czarna kurtka,spodnie szare,trampki czarno-niebieskie
Przekłute uszy.
Stado-Nie należy do żadnego ze stad Wschód



Dołączyć można w każdej chwili, ale tylko do stada Alfa.

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Emi Kawakami
Płeć: Kobieta 
Wiek: 16 lat
Charakter: Miła, przyjacielska, wesoła. Optymistka, wiecznie uśmiechnięta. Zawsze pomaga osobom w okół, bo lubi i może. Próbuje za wszelką cenę uszczęśliwić wszystkich na około nie zważając na własne szczęście. Ważne by inni się uśmiechali. Uwielbia słodycze. Jest dziecinna i lubi się bawić.
Wygląd(wystarczy jako człowiek): 

Ma ok 1.75 wzrostu :3

anime_girl_render_12_by_animerenderss-d6

Stado: Omega, bo moge hue :v

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Soul Evans 
Płeć: mężczyzna 
Wiek: 16 lat
Charakter: uwielbia jeść, jest wesoły, czasem sarkastyczny, zdarza mu się rzucić zboczony dowcip. Boi się kotów. Jest też dość wyluzowany i często podchodzi do spraw olewawczo 
Wygląd(wystarczy jako czlowiek): Mam 193 wzrostu 

soul-evans-soul-eater-9945991-600-800.jp

Stado: Omega czy tam zachód. 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Emily Vans

Płeć: Kobieta

Wiek: 16 lat

Charakter: Nieufna, lecz dla zaufanych przyjaciół miła. By ktoś stał się jej przyjacielem, musi udowodnić, że mu na niej zależy. Jak ktoś jest dla niej lub dla jej przyjaciół niemiły, potrafi być wredna.

Wygląd: Ma ok. 175 cm wzrostu

k,NzQ4NzU5NjcsNTA4MDEwNzA=,f,570313_Tens

Stado: Omega

Edytowano przez Tajemnica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię
nazwisko : Anaiss Natisone
Wiek : 16 lat.
Płeć : Kobieta
Charakter : Anaiss jest dość cichą i wrażliwą dziewczyną, która bardzo źle znosi krzywdy. Na ogól jest miła i przyjacielska. Lubi pomagać innym.
Wygląd.
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2013/196/a/5/anime_render_24_by_animerenderss-d6djsue.png
Jako wilk jest ona koloru swoich włosów .

stado : Omega ! czyli Zachodnie :3

Edytowano przez Cassidy Hamada
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dorian

Nazwisko: Muse

Wiek: 16 lat

Płeć: Męska

Charakter: Cichy, niezbyt rozmowny, nie lubi się wtrącać w konflikty, lubi czarną lukrecje, mimo że jest wilkiem, lubi koty. Jest dobry w polowaniu, przed dołączeniem do stada był samotnym wilkiem, lubi się uczyć, lecz woli przebywać w lesie jako wilk niż w miasteczku jako człowiek. Ciężko zdobyć jego zaufanie, lubi słuchać muzyki.

Wygląd: Ma około 184 cm wzrostu. http://images2.fanpop.com/image/polls/394000/394266_1268164863175_full.jpg

Stado: Alfa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Chika Abukara
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat.
Charakter: Zależy od otoczenia. W grupie ludzi wesoła i dużo mówi, sama woli posiedzieć w ciszy i płakać. Praktycznie nic ją nie obchodzi, żyje, by kiedyś umrzeć. Mimo to stara nie chce robić bliskim kłopotów i dużo przed nimi ukrywa, by się nie martwili.
Wygląd: Niska, 160 cm. http://www.zerochan.net/742072 http://www.zerochan.net/937832

*chyba każdy zna tą damulkę ;3; )

Stado: Omega, bo mogę ;3;

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Grę czas zacząć. Zapisy wciąż otwarte))

===DO WSZYSTKICH===
Każdy z Was był jeszcze w postaci wilka w swoim stadzie. Dziś Wasz pierwszy dzień szkoły, nowe miejsce, nowi ludzie. W waszej szkole na pewno będzie ktoś z wrogiego stada. A to oznacza że nie będzie tam tak miło i przyjemnie.

__________________________________________________________________________________________________

Azusa trochę denerwowała się przed pójściem do szkoły. Wiedziała, że będą tam ludzie z wrogiego stada co raczej nie wróżyło nic dobrego. Po chwili oddaliła się od stada i przemieniła w człowieka. Gdy dotarła usiadła na ławce przed szkołą i czekała. Spojrzała na zegarek. Była 7:25, a lekcje zaczynały się o ósmej.
((Znacie ludzi ze swojego stada, ale nie wiecie o sobie za wiele. Ludzi z wrogiego stada nigdy nie widzieliście na oczy.))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaiss obudziła się i przeciągnęła jak to te wilki co dopiero wstały...no. Wyszła po cichutku z terenu na którym spało jej stado po czym przemieniła się w człowieka. Usiadła przed szkołą na tej samej ławce co Azusa. Siedziała cicho i nie odzywała się. Siedziała  i myślała o tym , że w tej samej szkole może być właśnie stado wrogów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily obudziła się. Nieco się denerwowała, ale postanowiła użyć standardowej odzywki do członków przeciwnego stada. Zmieniła się w człowieka i poszła w kierunku szkoły. Przy szkole siedziały na ławce dwie dziewczyny z tego samego stada. Podeszła i zrobiła to samo (usiadła), po czym zaczęła się zastanawiać.

Edytowano przez Tajemnica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystraszyła się trochę tego, że ktoś się do niej odezwał i myślała nad tym co powiedzieć. Nie mogła mówić za długo bo wszystkich by zanudziła, jednak przygotowała sobie w myślach krótką ciekawą przemowę. 

- ja też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No cóż...-Emily próbowała to ubrać w słowa-ja może trochę jestem, ale mam na to zawsze dobry sposób. Znajdź sobie sposób radzenia z problemem np. jak denerwuje się osobami niemiłymi, to wymyślam im odzywkę i po wszystkim.-Powiedziała z uśmiechem.-Tak przy okazji, mało się znamy. Jestem Emily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chika obudziła się po czym mozolnie zaczęła oddalać się od stada, gdy była wystarczająco daleko przemieniła się w człowieka i ruszyła do szkoły. Gdy weszła na teren szkoły zobaczyła osoby z tego samego stada. Trochę niechętnie podeszła do nich i usiadła za ławką opierając się głową o nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się o 5:00. Szkoła zaczynała się o 8:00 więc miałem sporo czasu by wyczyścić futro, poranną toalete i standardowe zabiegi na moim ludzkim ciele. Czuję że to nie będzie łatwe otoczenie do przystosowania się. Wolę przebywać w moim stadzie, wiem na kim mogę polegać a na kim nie no i czuję się bezpieczniej. W tej szkole będzie też pewnie to drugie stado... obym nie wpakował się w jakąś bójkę, wilki bywają wrogo nastawione do nieprzyjaciół. Obym znalazł przynajmniej jednego członka Alfy. Doszedłem do szkoły i zobaczyłem samice siedzące na ławce (on tak nazywa i ludzi i wilki) spojrzałem na nie, ale nie odezwałem się, bo niby po co? Wszedłem do budynku szkoły. Było jeszcze wcześniej. Może chociaż biblioteka szkolna jest już otwarta.

Edytowano przez Sajback Gray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi wstała całkiem wcześnie. Doprowadziła się do porządku i poszła w stronę budynku szkoły. Nie denerwowała się ani odrobinę. Cieszyła się że będzie mogła poznać kogoś nowego, a fakt że będą tam osoby z innego stada. Gdy doszła pod szkołę zobaczyła pare jej znajomych siedzących na ławce i pomachała do nich ale nie podeszła tylko usiadła pod drzewem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do biblioteki. Na szczęście wydawała się otwarta. Ktoś siedział przy niej. Zatrzymałem się i zacząłem węszyć, wyczułem znajomy zapach. Tak, on z pewnością jest z alfa. Samce i samice obu stad są oznakowane zapachem. Oparłem się o ściane biblioteki i spojrzałem na jegomościa. Ludzie są nudni? W sumie są dość interesujący. Chociaż brakuje im pierwotnych instynktów. Nie wiedziałem do końca jak zacząć dialog, nie jestem zbyt towarzyskim samcem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azusa byla zamyslona przez jakiś czas. Nagle zobaczyla kolejną osobe ze stada. Odmachala jej po czym wstała, (pokazujac przy okazji jakim jest kurduplem xd ) i podeszla do dziewczyny.

-Czesc. Ty jestes Emi, o ile dobrze pamiętam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...