Skocz do zawartości

(Niezbyt) szara galeria Gray Picture


Gray Picture

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Prawie dwa miesiące od ostatniego posta. A obiecałam sobie, że tym razem nie będę leniwa. W ramach usprawiedliwia powiem, że w międzyczasie coś (nie pamiętam co) sobie zrobiłam w rękę, więc była nie do użytku przez ponad dwa tygodnie (a co robiłaś przez pozostałe pięć tygodni?). Dzięki temu doświadczeniu dowiedziałam się, że środkowy palec (bo to go najmocniej zepsułam) przydaje się do czegoś innego, oprócz okazywania miłości do wszechświata.

 

Potem zaatakowały mnie niechcemisie, przez które nie udało mi się dokończyć żadnego rysunku, mimo że kilka nieskończonych szkiców mam na komputerze i jeszcze dwa w teczce.

 

Wczoraj przeglądam sobie Facebooka i patrzę - Custi ma urodziny. No tak, zapomniałam, nie mam głowy do dat. Wzielam kartkę, ołówki, narysowałam dla niego (niezbyt) kolorowego osiołka. Od tyłu, żeby było szybciej.

 

Link, bo nie umi wstawać zdjęć z komórki. http://graypicture.deviantart.com/art/Superpony-for-Custos-594424255?ga_submit_new=10%253A1457037520

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Znowu prawie dwa miesiące od ostatniego posta. Meh. Lecz już jest po egzaminach, więc (może, ale nie ufajcie temu, co mówię piszę) rysunki będą się pojawiać częściej.

Zacznę od czegoś zupełnie nie rysunkowego i starszego, bo jeszcze z marca. Malutka Vinyl (4,5 cm wysokości) zrobiona z papieru na prelekcji na Bykonie, która prowadzona była przez mojego znajomego. Czemu Vinylka? Mam już Octi z modeliny, więc pomyślałam, że uroczym będzie, jak zrobię jej przyjaciółkę.

Jeśli mam być szczera, to nigdy w życiu nie zrobię czegoś takiego ponownie. Zrobienie kucysia techniką qullingu zajęło mi prawie dwie godziny, a jej nogi uparcie nie chciały wyjść jak trzeba. Chęć mordu i palenia wiosek gwarantowana.

Spoiler

Paper Vinyl by GrayPicture

 

Teraz coś nowszego, ale niekucykowego. Moja nauczycielka plastyki, której szczerze nienawidzę, niech ją harpia zje która jest najcudowniejszą istotą na świecie i w okolicach, kazała mi narysować kwiaty, dżunglę, czy coś takiego. Nie lubię rysować roślin, a smoki są supi.

Spoiler

Dragon orchid by GrayPicture

Więc narysowałam takie cuś i uparcie będę twierdzić, że to surrealistyczny storczyk.

 

Edit: Zapomniałam się pochwalić, że mam skaner. Tak właściwie to miałam go już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno doszło do mnie, że jest wbudowany do mojej drukarki. Miszcz spostrzegawczości.

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Post pod postem, pod postem, i tak dalej  + odkurzam temat, bo dawno nic nie rysowałam, bo leń.

Spoiler

Rainbow llama-unicorn by GrayPicture

Tęczowy lamorożec mówiący jakieś tam pseudo-mądrości. To totalnie normalne, przeglądaj Internety dalej.

Edit: Przy okazji dam link do mojego devianta, bo czemu nie http://graypicture.deviantart.com/

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jestem leniem, więc użycie skanera jest dla mnie zbyt dużym wysiłkiem. Ale w końcu się na to zdobyłam, więc oto rysunki skończone w tym miesiącu, same niekucykowe.

Spoiler

run__to_better_world__by_graypicture-dap

Polubiłam tę głupiutką lame-jednorożca, więc możecie się spodziewać więcej rysunków z jej-jego udziałem.

Kolejne dwa to rysunki-ćwiczenia, bo postanowiłam wrócić do rysowania ludzi. Źle chyba nie jest, ale zbyt dobrze też nie.

Spoiler

trying_to_learn_draw_people_by_graypictu

Ta ręka ma raka, wiem. Ręce lądują ma szczycie listy "naucz się w końcu to rysować".

Spoiler

girl_with_dragon__by_graypicture-dapsm2g

Skaner spłaszcza cieniowanie, a o światło dzienne ciężko, więc jakość - ziemniak.

Smok najlepszą częścią rysunku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czasem się zastanawiam, czy ten temat ma sens, skoro nikt do niego nie zagląda :v

Trzy rysunki, bo skanowanie ich i wrzucanie w internety na bieżąco jest dla mnie za trudne.

1) 

Spoiler

princess_cadence_by_graypicture-davmojv.

2) Walczę z pastelami, ale przerywam. Nie radzę zaglądać do spoilera.

Spoiler

fighting_with_pastels__mermaid_by_graypi

3) Zamierzam w ferie bawić się w requesty, więc zrobiłam jeden obrazek z moimi stylami (sposobami?) rysowania kucyków.

Spoiler

how_i_draw_ponies_by_graypicture-davmp0i

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Żywię głęboką nadzieję, że któregoś dnia ogarnę się na tyle, żeby rysować regularnie. Ale to jeszcze nie dziś.

Dawno nie rysowałam czegoś innego niż kuce, bo robiłam requesty (które muszę wreszcie dokończyć). A że trafił się szkolny konkurs, to postanowiłam, że narysuję na niego coś, z czym walczę (i przegrywam) od bardzo dawna, mianowicie postanowiłam narysować *dramatyczna pauza i werble* człowieka.

Spoiler

geralt_by_graypicture-db57ba3.png

Mogło być lepiej, ale zbyt źle też nie jest.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, żądam mojego requesta!

A człek wyszedł naprawdę świetnie. Może tylko mogłabym się przyczepić do włosów, jakoś mi tu nie pasują, ale ogólnie udana praca... w porównaniu z moimi, które wyglądają mniej więcej tak :blush:

Spoiler

65PNG_aahaxes.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Dairinn napisał:

 

Właśnie, żądam mojego requesta!

 

Work in progres, stay cool :v

Mam teraz rekolekcje, a potem przerwę świąteczną, więc spodziewaj się rysunku na dniach.

7 minut temu Dairinn napisał:

A człek wyszedł naprawdę świetnie. Może tylko mogłabym się przyczepić do włosów, jakoś mi tu nie pasują, ale ogólnie udana praca.

Dziękować ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Skończyłam requesty, są wakacje, więc mam czas robić rysunki dla siebie i z własnej inicjatywy. Co jakiś czas mi odbija i wtedy stwierdzam, że genialnym pomysłem jest nauczyć się rysować ludzi. Do czasu aż ta dziwna faza się skończy, co jakiś czas będę wrzucać co lepsze szkice.
Ostatnio też stwierdziłam, że powinnam zacząć używać kredek akwarelowych zgodnie z ich przeznaczeniem, a nie jak zwykłe kredki. Tak oto powstał taki rysunek mojej OCki. Podoba mi się grzywa, ale powinnam zrobić bardziej wyraźnie cieniowanie.

Spoiler

my_oc___watercolor_pencils_by_graypictur

A tak poza tym kilka lepszych cosi ze szkicownika.

Spoiler
My sketchbook: half-elfMy sketchbook: my cat

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...