Skocz do zawartości

Green wita wszystkich uprzejmie i zielono!


Green

Recommended Posts

*próbuje napisać temat po raz drugi, wszystkiemu winny internet! >:C*

 

Na wstępie chcę was wszystkich przywitać. c: Bytowałam już tu kiedyś, ale stosunkowo dawno, i uznałam, że warto się przywitać od nowa. ^^ Tak więc, powiem wam coś o sobie!

Jestem rocznik 2000, Julka. xd Sporo rysuję, jeżdżę konno, i robię duuużo rzeczy. :D A tak na serio, jestem straszliwym leniem. :x No i mieszanką przynajmniej połowy istniejących cech, nawet tych, które się wykluczają. Takie zmienne dziewczę ze mnie. xd Lubię MLP, tak nawet nawet... w sumie kiedyś oglądałam, ale po trzecim sezonie strasznie mi się znudziło. I ta pozostało, dopóki nie wyszło Equestria Girls. No i Rainbow Rocks. I choć nie kontynuowałam *jeszcze* oglądania serialu, to mogę stwierdzić, że lubię parę postaci. Albo nawet wszystkie po trochu. Ale najbardziej Sunset Shimmer i Sonatę Dusk. :> A tak od rzeczy, to mam psa i kota. :3 No i lubię słuchać muzyki, szczególnie wesołej. :D Oglądam anime, choć wybredna jestem pod tym względem, bo nie przepadam za zbyt dużą ilością zboczonych elementów. Już mi mój umysł tworzący "piękne" skojarzenia przeszkadza kulturalnie, na spokojnie pomyśleć. :c

 

Ahem... jeśli macie jakieś pytania, to piszcie. c: No i jeśli ktoś mnie jeszcze pamięta. Docenię to. Serio. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahah, witam, witam. xd I dziękuję. ^^

 

1. Właściwie to chęć pochwalenia się swoimi rysunkami, które pewnie i tak niezbyt często będę wrzucać. :> A tak ogólnie, to chęć zapchania sobie czasu, bo czasem mam go za dużo, a internet akurat jest. xd

2. Niepubliczna w Lubczynie, druga gimnazjum. =__="

3. Sunset Shimmer i Sonata Dusk. :D

4. Sonata Dusk. :D

5. Chleb z kremem czekoladowym, szynką, serem i keczupem. c: No chyba, że typowo obiadowe, to ziemniaki i kotlety schabowe(mojej roboty, oczywiście). :P

6. Każdy! :D

7. Być może, bo sama cię skądś kojarzę. OOO:

8. Wstawię, ale to jak będę u babci, bo w domu net mi chodzi jakby chciał, a nie mógł, i ciężko cokolwiek przesłać. ;-;

9. Pies - Altair, kot - Snajper. Kot(pewnie nierasowy, jak każdy mój zwierzak xD) siedzi na dworze. Spałby w domu, gdyby nie skakał po szafkach. :ccc Niedługo skończy rok. Umiał siadzać i prosić na komendę, ale dawno go nie tresowałam. xd Pies umie kilka komend(Siad, łapa, leż, kółko(kręci się w kółko), poproś), w marcu skończy 3 miesiące. Mieszaniec z berneńczykiem, a tchórz taki, że szkoda gadać. XD No, ale szczeniak, wiadomo. Na spacery chodze z nim przeważnie ja, przed szóstą i po powrocie ze szkoły, z czego to drugie zupełnie dobrowolne, i na co najmniej pół godziny. Tak poza tym, to jak chce na dwór, również ja z nim wychodzę. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana(domyślam się płci po tamtej ikonce przy "płeć"). :3

No, na pewno wierzę, że coś tam we Wszechświecie musi być, bo to dość nieprawdopodobne, by w tak wielkim miejscu skolonizowana była jedynie Ziemia. xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Skąd mnie kojarzysz?

 

Po nazwie, myślę. xd Poza tym, avek, ale to nie jest pewne, bo ludzie lubią zmieniać avki. xd

 

 

Hejo, rok starsza ode mnie, szacuneczek :3

Tak czy inaczej... Przybyłem na złotym koniu z tako owymi pytaniami...*ekhm* *ekhm*

 

1. Mówisz, że sporo rysujesz ? A co dokładnie tam bazgrzesz ?

2. Rysujesz na kartce czy jakimś programie ?

3. Jaki jest twój ulubiony gatunek konia ?

4. Co po za tym lubisz porabiać w wolnym czasie ?

5. Grywasz w jakieś gierki ? Jeżeli tak, to jakie ci się najbardziej spodobały ?

6. Jakie tytuły z anime obejrzałaś ? Osobiście spodobało mi się Death Note oraz Fullmetal Alchemist Brotherhood :)

 

To tyle, mam nadzieję, że spędzisz na tym forum dosyć dużo czasu w dobrym towarzystwie.

Ode mnie na start trzymaj  :muffin:  :cydr:, które dodadzą tobie +nieskończoności premii do aktywności i poprawnej polszczyzny :D

 

O, milusioo. :DDD *kocha odpowiadać na pytania*

 

1. Różne rzeczy. xd Często w zeszytach na lekcjach, ale to nierówne i wgl. Kuce też, potrafię je rysować z pamięci. A tak najczęściej, to biorę jakiś obrazek z neta i "przenoszę go na kartkę". W sensie, rysuję na kartce to, co jest na obrazku(nie kalkuję, rysuję na podstawie bardziej).

2. Na kartce, ale trochę też w najwspanialszym i najprofesjonalniejszym programie, czyli Paint'cie. xD

3. Hucuły! <3 Ale podobają mi się też hanowery i kuce islandzkie. I ogólnie sporo ras. Ale jak w przyszłości będę mieć konia, to huculskiego. :D

4. Oglądać telewizję, grać na komputerze, wychodzić z kumplem i psami na spacer. xd A tak poza tym, to masę niepotrzebncyh rzeczy.

5. Dust: An Elysian Tail. Genialna fabuła, genialna grafika, genialne postacie. Po prostu super, super, i jeszcze raz super. :D A tak poza tym, to grywam jeszcze w Pokemony. xd I lubię ciekawe gry RPG. :3

6. Oj, nie pytaj się jakie, bo większej części sama nie pamiętam. xD Ale najbardziej spodobały mi się wszystkie sezony Natsume Yuujinchou(<3!!!) oraz AKB0048(<3!!!!!). No i Fairy Tail, ale w sumie za mało odcinków obejrzałam, by twierdzić tak na pewno. :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...