Skocz do zawartości

[Dyskusja] Wasz ulubiony Wonderbolt


Kacpi

Recommended Posts

Witajcie.

Wonderbolts to więcej niż jeden pegaz, więc który jest waszym ulubionym i dlaczego? Spitfire, Soarin, Fleetfoot, a może ktoś inny?

 

Zacznę pierwszy. Więc moim ulubionym pegazem jest Spitfire.

Ej... :sad:

Wybacz Soarin, ale taka jest prawda. Więc dla czego ją lubię? Otóż podoba mi się jej charakter i uważam ją za bardzo ciekawą postać. Niezwykle dynamiczną, nieszczędzącą gardła dla drużyny, a jednocześnie mam wrażenie, że jest ona jednak przyjaźnie nastawiona do całego zespołu. Stanowi ona bardzo ciekawe połączenie dwóch skrajności i pewnie za to ją bardzo cenię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony członek Wonderbolts? Spitfire oczywiście. Ma najbardziej rozbudowany charakter. Do tego jest bardzo dynamiczną postacią, a ja zawsze takie lubiłam. Cenię sobie też jej umiejętność organizacji. Bycie kapitanem to nie jest łatwa rzecz. Podziwiam, serio. No i potrafi być suczą. Jej.
Co do Soarin'a i Fleetfoot, to nie wiele mogę powiedzieć. Soarin'a lubię tylko ze względu na to, że lubi szarlotki (brohoof, dude) no i za jego zielone ocka, które ślicznie komponują się z sierścią. O Fleetfoot nic nie powiem. Wydaje mi się irytująca. Not my taste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...