Skocz do zawartości

Bosman

Recommended Posts

Dobra Dobra ludzie spokojnie. Wiem, że każdy chce się poznęcać nad zombie ale pamiętajcie, że możecie nie mieć aż tyle czasu lub możliwości.

Advilion twoja karta jest ok i akceptuję ją. Wybacz mi Luc ale jednak stworzył lepszą postać. Jednak mam nadzieję, że zobaczymy się w innych sesjach.

A co do tematu z samą grą to postaram się dzisiaj coś napisać ale bardziej obstawiałbym, że temat pojawi się jutro.


I jeszcze odpowiadając na kilka pytań:

Możesz mu skręcić kark ale lepiej nie bawić się z zombie długo.

Zombie ma podobną wytrzymałość co człowiek. ( Pamiętajcie, że jest to żywy trup i zaczyna się rozkładać)

Tak ma kości ale dobrze wymierzone uderzenie lub cięcie może go szybko pozbawić głowy.

Co do elektryczności, ognia i kwasu to nie ma co się rozpędzać bo raczej szybko nie będziecie mieli możliwości pobawienia się.

W pierwszym poście będzie lista graczy wraz z ich profesją abyście mieli szybki podgląd do ekwipunku bazowego oraz umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Alysse Savir

Przezwisko: Allie

Płeć: kobieta

Wiek: 24

Wygląd: wysoka, młoda kobieta, lecz mimo swoich kształtów naprawdę szczupła. Brązowe falowane włosy, intensywnie zielone oczy.

Przynależność: miasto

Profesja: biegacz

Charakter postaci: mimo innych osób ona bardziej ufa wojsku. Wie, że tak jak reszta chcą pomóc. Często pomocna, w miarę potrzeby agresywna. Umie się postawić.

Powód: by inni ludzie nie musieli cierpieć, dla niej każda możliwa pomoc się liczy

Dodatkowe informacje: boi się, gdy zbyt długo znajduje się w ciemnym miejscu; zna każdy zaułek w mieście; pragnie znaleźć kogoś, kogo pokocha.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogłoszenie.

Jak widzieliście w temacie gry Tajemnica nie odpisała. Niestety będziemy musieli się z nią pożegnać. Jednak znalazłem już zastępstwo na jej miejsce. Też jest to dziewczyna a mianowicie Shine Star. Jednak ona dołączy do was troszkę później. Tak czy inaczej panowie dzisiaj będzie kolejny post dla was. Obserwujcie i nasłuchujcie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga komunikat!

Z racji tego, że mam wyjazd dzisiaj ( 6.03 ) Nie będzie postu. Niestety nie udało mi się znaleźć wystarczająco dużo czasu.

Post pojawi się w niedziele (8.03) w godzinach popołudniowych. Zatem... czujcie się poinformowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga kolejny komunikat!

Z racji tego, że Damn nie odpisał już długo oficjalnie wylatuje z sesji. A co za tym idzie Lucjan ma prawo dołączyć.

Jeśli Lucjan będzie chciał dojść do sesji to trzeba go jakoś włączyć. Mam pewne pomysły jak go włączyć ale chciałbym również poznać wasze zdanie i wasze propozycje.

Zatem jeśli macie jakieś to piszcie tutaj śmiało. Odpis pojawi się najpóźniej jutro wieczorem. Do tego czasu możecie ustalić jak Lucjan dołączy o ile będzie chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay nie jestem sam w wojsku ^^. A co do tego jego dołączenia to może zrobić z niego kolesia który nie dostał pozwolenia na wzięcie udziału,w akcji le on je olał i poleciał na gapę. A uciekając zobaczymy go spadającego ze spadochronem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...