Skocz do zawartości

Core


Core

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Nazywam się Core. Mam 19 lat, mieszkam w Krakowie. W tym roku będę pisał maturę, chodzę do liceum o profilu bio-chemicznym. Serialem zacząłem się interesować od dwóch miesięcy, a oglądać od dwóch i pół. Moje zainteresowania to elektronika i motoryzacja, lubię też sport. W wolnych chwilach lubię wychodzić z kolegami lub dziewczyną, przeglądać internet, oglądać filmy, seriale lub różne eventy sportowe. Czasem, w chwilach nudy, biorę do ręki długopis i piszę. Różne dzieła, od wierszy aż po powieści. Jestem agnostykiem, ateistą i zwolennikiem anarchizmu. Zachowałem to specjalnie na koniec. Wielu ludzi, słysząc o tym, najpierw pyta, co znaczy ,,agnostyk", a potem stara się ze mną nie zadawać. Mam nadzieję, że nie zrazi to was do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem agnostykiem, ateistą i zwolennikiem anarchizmu.

To może być ciekawe ;) Znaczy się, w wolnym tłumaczeniu, nie wierzysz w coś dopóki tego nie zobaczysz?

 

Cóż, jeśli idzie o poglądy religijno-polityczne, to nikt ci tu kłopotu raczej nie powinien robić. Lecz pamiętaj - posiadać możesz dowolne i nikt nie zabroni ci ich, do momentu aż nie przejdziesz z posiadania na wciskanie innym na siłę. Wtedy może się zrobić nieprzyjemnie.

 

Prócz tego - witaj na pokładzie, mam nadzieję iż będziesz się bawił dobrze i powodzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Tak jak pisał już Zegarmistrz, za poglądy nikt tu nie bije, dopóki nie narzucasz ich innym rzecz jasna. Mamy tu różne jednostki i jesteśmy otwarci na wszystkich.

 

Skoro jesteś z Krakowa to czy wybierasz się na Krakowski Ponymeet 12.2?

 

To chyba tyle, baw się tu dobrze.

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...