Skocz do zawartości

Siemanko


Alcarion

Recommended Posts

  Siemanko wszystkim, nazywam się Kacper i pochodzę z rocznika 99. O serialu dowiedziałem się 2 lata temu w wakacje, dzięki mojej przyjaciółce.

Od tamtego czasu oglądam serial, ale fandomem zacząłem się interesować tak miesiąc temu.

 Co do serialu nie mam ulubionego odcinka, ale moim ulubionym kucykiem jet Luna(♥ Lofki♥)

Interesuję się książkami fantasy, przygodowymi i dlatego ciekawię się twórczością Tolkiena, ale też czytam Olivera Bowdena i mam całą serie "Assassin's

Creed". Z gier komputerowych najbardziej lubię gry RPG takie ja Gothic, Risen czy Cień Mordoru. Do tego gram w strategie (które też ubóstwiam) w 

czasie rzeczywistym i półturowym (nie licząc Heroes-ów), ale też gram ze znajomymi w jakieś strzelanki typu BF3 lub CS:GO.

 Zacząłem się uczyć grać na gitarze, mam psa o imieniu Sweetek (czyt. Słitek) i należę do Hufca Ziemi Cieszyńskiej.

Moim ulubionym rodzajem muzyki jest Rock, ale w fandomie znajdą też się takie piosenki które lubię. To na razie wszystko, możecie

zadawać pytania, jeśli chcecie wiedzieć czegoś więcej (ale bez przesady).

Edytowano przez kaserek99
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,witam.

-Ta Ziemia Cieszyńska to gdzie na mapie leży?

-Znasz/grasz w team fortress 2?

-Lubisz sandboxy?

-Jakie jest twoje nastawienie do anime,może jakieś widziałeś?

-Lubisz kawałki zespołu ,,The Prodigy"?

Cześć.

-Ziemia Cieszyńska leży na zachód od Bielska, lub na południe od Żor (albo na GoogleMaps sprawdz :) ).

-Znam tą grę (może miałbym ją na steamie gdyby koledzy dalej w nią grali).

-No cóż też lubię, ale większość moich gier miała świat zamknięty (ograniczony np.:Gothic).

-Widziałem kilka i sądze że gdybym miał więcej czasu to nawet i to bym oglądał.

-Tak lubię kawałki zespołu "The Prodigy" (Najbardziej Omen), ale nie słucham ich biernie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

https://www.youtube.com/watch?v=E2so9mx3Iag

 

Pozwól, że zadam Ci kilka pytań:

 

1. Czy słuchasz radia?

b. Jakiej stacji słuchasz?

2. Dlaczego akurat Luna?

3. Co sądzisz o:

a) Mane 6?

b) Celestii?

c) bracie Twilight i jego żonie?

d) Discordzie?

4. Fanfiki, czy fanarty?

5. Jaki jest twój ulubiony:

a) Sezon mlp?

b)odcinek mlp?

c) kolor.

6. Czy oglądasz coś poza mlp?

 

To na razie tyle. Dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, jeśli coś Cię uraziło!

Siemanko.

1.Tak słucham radia.

b)Słucham Antyradio, jeśli chodzi o fandomowe to radio yay (zwłaszcza ich audycji).

2. Ciężkie pytanie. No może dlatego, że jest taka ''skryta'', a bardzo mnie interesuje. Zwłaszcza podoba mi się jak ją ujęto w fandomie, czyli jako gamerka,

przez jej skrytość można popuszczać wodze fantazji i tworzyć o Lunie ciekawe historie. Te które czytałem mi się podobały (choć niewiele jeszcze przeczytałem).

3.a)Jeśli chodzi ogólnie to nie mam do żadnej z nich negatywnych opinii. Choć każda się czymś różni, to jednak są połączone przyjaźnią. Nie wiem czy to dobrze,

że się różnią, ale dla mnie one się dowartościowują i każda spełnia jakąś rolę w tej drużynie.

b)Co do Celestii mam do niej różne zdania. Pierwsze: Czy ona kiedykolwiek coś zrobi i ruszy ten zadek by pomóc mieszkańcom Equestrii na pomoc

(Nie licząc odcinka ,,Ślub w Canterlocie'')? Drugie: Niby jedna z najstarszych i najmocniejszych istot w Equestrii, a jednak na koniec 2-giego sezonu

Przegrała z Chrysalis, czyli to oznacza że moc miłości jest potężniejszy od mocy kontrolowania SŁOŃCA?

c)Najbardziej lubię w Shining Armorze (Jak to kur** odmienić?) jego magię. Tworzenie bariery wokół całego miasta, no to robi wrażenie.

Wracając do mojego opisu co do Celestii, wynika to, że wraz ze swoim mężem jest napotężniejszą istotą w Equestrii, dlatego wielki szacunek do niej

z mojej strony. Tylko kim ona jest dla Celestii, to mnie bardzo ciekawi, co czyni ją jedną z moich bardziej lubianych postaci w MLP.

d)Ciekawi mnie zdolność kontrolowania Chaosu (choć według mnie nie można tego kontrolować bo to chaos), wydaje się sprytny i mądry,

ale co do przedostatniego odcinka 4-ego sezonu, wygląda na to że łatwo nim manipulować (co jest wielkim minusem dla mnie).

Najciekawszy fanfik o nim zobaczyłem tutaj: ''https://www.youtube.com/watch?v=AvnCwxaym-I''. Gdzie jest przedstawiony jako najmądrzejszy czarny 

charakter w Equestrii. To mi pokazało, że nie mając większej potęgi od alikornów, są rzeczy które można kontrolować, a alikorny są bezsilne.

Więc co do Discorda choć czasami zachowuje sie jak kretyn, to i tak dla mnie wychodzi na plus.

4. Myślę że bardziej fanfiki, ale są fanarty które są  dla mnie naprawde zaje***te.

5.a)Jak na razie to 4 sezon.

b)Pisze w moim tekście.

c)No sam nie umiem stwierdzić ale podam trzy: czarny, niebieski i czerwony.

6.Tak oglądam coś poza Mlp (Jeśli chodzi o seriale).

 

Po tym wyczerpującym (jak dla mnie) bredzeniu, już koniec, chociaż nie do końca sprecyzowałem moje odpowiedzi (bo było ciężko),

to mam nadzieje że jakoś przeżyjesz. I nie musisz przepraszać, jak coś mi się nie spodoba to po prostu to omijam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Ja odpowiem na tych kilka standardowych pytań:

-Tak lubię Pinkie Pie

-Moją ulubioną złą postacią jest Nightmare Moon

-Oczywiście że Luna :P.

-Ciężko mi odpowiedzieć, ale chyba bardziej jako Alikorna.

-Patrz na moją odpowiedź od pytania Koteła.

 

PS: Dzięki za radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...