Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

vis_digi_by_ruhisu-d8jmhtj.png

 

 

Warszawa Bronies i Stowarzyszenie Tribrony mają zaszczyt zaprosić na niezwykłego ponymeeta ochrzczonego

VISTULIAN

http://vistulian.pl/main/

 

https://www.facebook.com/events/454399828058303/

RUSZYŁA REJESTRACJA!

 

 

PLAN

 

PORADNIK DOJAZDU

 

To nieprawda, że jakieś zlodowacenie zamroziło warszawski fandom. A nawet jeśli, to nadchodzi odwilż!
Warszawa przy wsparciu Tribrony zapraszają na wyjątkowo dużego, dwudniowego ponymeeta w Polsce. Już w dniach 4 i 5 lipca bieżącego roku, w Zespole Szkół Numer 18 w Warszawie odbędzie się to wspaniałe wydarzenie! Serdecznie zapraszamy wszystkich bronies i naszych sympatyków.
Dokładne dane wkrótce. Planujemy wiele atrakcji, w tym spotkanie z lektorami pracującymi przy polskiej wersji serialu, a także szereg innych rzeczy!

Rezerwujcie czas! Widzimy się 4 lipca!

 

Istotne dokumenty:

REGULAMIN

ZGODA RODZICA (obowiązkowa dla osób niepełnoletnich, które przyjdą bez prawnego opiekuna)

Informacje organizacyjne:
Organizator główny: Stowarzyszenie Tribrony reprezentowane przez:
Jakub Orłowski (SPIDIvonMARDER)
Krzysztof Franek (Skradacz)

Organizator ze strony Warszawa Bronies:
Michał Włoczewski (Wlocz)

Kontakt do organizatorów:

SPIDIvonMARDER:

514685665

gg-6164667

[email protected]

Na ponymeetcie jest planowany sleeproom na noc z 4 na 5 lipca.

 

 

Zapraszamy do rejestracji swoich prelekcji, innych atrakcji, chęci pomocy oraz stoisk handlowych!

 

 

 

Plakat by Ruhisu.
 

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, nawet bardzo. Postaram się wygospodarować dwa kilo czasu i się pojawić, ale na dzień dzisiejszy nie obiecuję. Niemniej termin , miejscówka i rozmiar w sam raz by przy okazji zrobić odbiór książek. (i chyba nawet wiem już czego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, do tego czasu będzie kolejne wydanie fanfika?? I kurcze, jak dwódniowy... TO BYĆMOŻE się uda pojawić, ale to narazie mała szansa :(

A czy ja robię inne książki, niż fanfiki? w sumie nigdy nie mówiłem, ze tak, lub nie. Lecz w tym momencie chodziło mi bardziej, o kwestie, którego fanfika (konkretnego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy ja robię inne książki, niż fanfiki? w sumie nigdy nie mówiłem, ze tak, lub nie. Lecz w tym momencie chodziło mi bardziej, o kwestie, którego fanfika (konkretnego)

 

No tak, nie robisz... I nie, nie mówiłes o żadnym fanfiku...

 

BTW: To już pewne, jesli będziesz na tym meecie, to się spotkamy. Pojadę, bo mam zamiar odwiedzić też Centrum Naukowe Kopernik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, polecam i pozdrawiam. Nikogo nie przenocuję.  Warszawa miasto 9/10.

Czekam na to bo w końcu coś na co nie muszę jechać przez pół Polski :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

mają zaszczyt zaprosić na niezwykłego ponymeetA ochrzczonego

Literówka się wkradła, poprawcie to jeśli możecie, bo mnie Ylthin w komentarzach na FGE przez to bije :v

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Vistulian będzie dobrą okazją do spotkania się broniaczy z całej Polski, proponujemy całkiem niezwykły panel!

 

Zapewne znacie maskotkę naszego kraju, Queen Poland:

 

character_sheet___queen_poland_by_flerfa

 

Postać wszyscy znają, ale jako tako... niewielu się z nią utożsamia i równie cięzko powiedzieć, aby ją powszechnie kochano. Tak być nie powinno, wszak to nasza królowa. Dlatego korzystając z okazji możliwości wspólnego przedyskutowania na żywo tego zagadnienia, proponujemy, aby na meetcie:

-albo stworzyć nową maskotkę, którą wspólnie wybierzemy;

-albo dokonać rewitalizacji starej.

 

Sądzimy, że Queen Poland nie do końca odpowiada wspólczesnym trendom fandomowym. Projekt powstał w czsach zupełnie innego fandomu, więc może jakby ją odświeżyć, broniacze znowu by się nią zainteresowali?

 

Sprawa jest w pełni dogadana z flerfarvet, autorką Queen Poland.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...